۲۷ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۷:۵۱
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83356775
۱ نفر
تیم فوتبال ساحلی ملاباشی یزد، آماده حضور در لیگ کشور می شود

یزد- ایرنا - تمرین تیم فوتبال ساحلی دهیاری ملاباشی یزد برای حضور در لیگ دسته اول فوتیال ساحلی قهرمانی باشگاه های کشور در فصل ۱۳۹۸، شامگاه یکشنبه با حضور کادر فنی و بازیکنان در زمین ورزش این روستا واقع در بخش مرکزی آغاز شد.

تمرین‌های تیم که با حضور رئیس کمیته فرهنگی و فوتبال ساحلی هیأت فوتبال استان، دهیار، اعضای شورای اسلامی روستا و جمعی از علاقه مندان برگزار شد، بازیکنان زیر نظر کادر فنی به انجام تکنیک و تاکتیک تیمی پرداختند.

رئیس کمیته فوتبال ساحلی هیأت فوتبال یزد گفت: مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه‌های کشور از اواخر تیر ماه ۱۳۹۸ با حضور ۱۲ تیم در ۲ گروه به صورت رفت و برگشت و دوره‌ای آغاز می‌شود.

علیرضا میرجلیلی در حاشیه این تمرین در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا افزود: در پایان این رقابت‌ها تیم‌های اول و دوم جواز حضور در لیگ برتر باشگاه‌های کشور را کسب می‌کنند.

وی خاطر نشان کرد: تیم‌های کویر اردکان و دهیاری ملاباشی ۲ نماینده استان در لیگ دسته اول فوتبال ساحلی کشور هستند.

نخستین دوره مسابقات فوتبال ساحلی لیگ استان یزد جام شهدا در سال ۱۳۹۶ با قهرمانی تیم روستای ملاباشی یزد پایان یافت و این تیم جواز حضور در لیگ کشوری را کسب کرد.

روستای ملاباشی با ۲ هزار نفر جمعیت در ۲۰ کیلومتری جنوب شهرستان یزد قرار دارد.

تیم‌های فوتبال ساحلی مقاومت گلساپوس یزد و ایفا سرام اردکان در لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور حضور دارند.

استان یزد با یک‌میلیون و ۱۳۸ هزار نفر جمعیت، ۳۰ تیم فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در لیگ کشور و ۱۰۰ تیم در لیگ استان دارد.

۷۵۳۶/‏‬ ۲۰۴۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =