۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۰۴
کد خبرنگار: 2298
کد خبر: 83356484
۰ نفر
صلاحیت ۱۳ نامزد هیات فوتبال استان تهران تایید شد

تهران- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در خصوص تعیین و تکلیف شرایط نامزدهای هیات فوتبال گفت: صلاحیت ۱۳ نامزد هیات فوتبال استان تایید شد.

رضا گلمحمدی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: جلسه اولیه بررسی صلاحیت نامزدها با حضور مسئولان دیگر از جمله مهدی تاج (رئیس فدراسیون)، کاظم طالقانی، ابراهیم شکوری و مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران ۲۶ خرداد انجام و مقرر شد صلاحیت نهایی آنان با حضور نماینده وزارت ورزش و دبیرکل فدراسیون بررسی و نتیجه لازم به حراست وزارت ورزش ارسال شود.

وی گفت: در جلسه عصر روز گذشته (دوشنبه) دومین جلسه بررسی صلاحیت نامزدهای معترض به انتخابات در فدراسیون فوتبال انجام شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه در مرحله نخست از ۲۱ نامزد تنها صلاحیت پنج نفر مورد تأیید قرار گرفت خاطرنشان کرد: مهمترین ملاک در رد صلاحیت نامزدها تأیید پنج سال مدیریت در این ورزش بود که این موضوع می‌بایست در آئین نامه هیأت فوتبال استان بازنگری شود.

به گفته وی انتخابات هیأت فوتبال تهران پس از بررسی صلاحیت کامل اعضا در آینده‌ای نزدیک برگزار می‌شود.

گل محمدی همچنین در خصوص واگذاری کامل مجموعه ورزشی مرغوبکار و کمپ مرحوم ناصر حجازی به باشگاه فوتبال استقلال تهران افزود: این مجموعه‌ها جزو دارایی این باشگاه محسوب می شود که با واگذاری سرخ آبی‌ها به بخش خصوصی، سند این مجموعه‌ها نیز به این تیم منتقل می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران تصریح کرد: بحث واگذاری ۲ باشگاه فوتبال سرخ آبی پایتخت از طریق وزارت ورزش و جوانان انجام خواهد شد و به محض نهایی شدن از طریق تالاربورس سهام آنها به فروش می‌رود.

مجموعه ورزشی مرغوبکار در جنوب تهران قرار دارد؛ کمپ حجازی نیز از زمین‌های تمرینی تیم استقلال به شمار می رود که سند آنها به نام اداره کل ورزش و جوانان استان تهران است.

تهرام/۷۲۴۷/ ۱۰۰۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =