۲۶ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۲۱
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83356479
۳ نفر
عرب : فسخ قرارداد برانکو را نمی پذیریم

تهران- ایرنا- «ایرج عرب» مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: پیش از این نیز اعلام کرده بودیم باشگاه به جز برانکو به هیچ گزینه دیگری فکر نمی کند و فسخ قرارداد او را نمی پذیرد.

ایرج عرب امروز (یکشنبه) هنگام خروج از باشگاه پرسپولیس درباره تازه ترین نامه برانکو و دستیارانش برای فسخ قرارداد با این باشگاه، عنوان کرد: همان طور که قبلاً نیز گفتیم وکیل برانکو سرمربی تیم پرسپولیس برای پرداخت مطالبات و پیش پرداخت قرارداد فصل بعد این مربی تا روز سه شنبه به ما مهلت داده بود و ما امروز یعنی ۲ روز زودتر این مطالبات را آماده پرداخت و موضوع را به وکیل وی اعلام کرده ایم.
وی درپ اسخ به این سوال که چقدر به ماندن برانکو در پرسپولیس امیدوار هستید، افزود: بسیار به این موضوع خوشبین هستم. ما با این مربی قرارداد داریم و فقط به برانکو فکر می کنیم و به گزینه دیگری اصلاً فکر نمی کنیم.
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: بر این اساس از او خواسته ایم برای دریافت مطالبات خود و دستیارانش به ایران آمده و آن را دریافت کند.
وی یک بار دیگر در پاسخ به این سوال که آیا نامه درخواست فسخ قرارداد را دریافت کرده اید یا نه، تاکید کرد: بله. این نامه را دریافت کردیم و در پاسخ به آن نامه ضمن تشکر از زحمات این مربی به وی یادآور شده ایم که همچنان با ما قرارداد دارد و باشگاه به طور رسمی خواستار ادامه همکاری با شماست و به غیر از این به چیز دیگری فکر نمی کند. ما با اشاره آماده شدن مبلغ مطالبات، از برانکو خواسته ایم فردا بیاید و پول خود را دریافت کند.‌

**نمی توانم رقم بدهی پرسپولیس به برانکو را اعلام کنم
عرب در پاسخ به این سوال که میزان بدهی باشگاه به برانکو چه میزان است، اظهار داشت: این مبلغ را به دلیل آنکه عنوان شدن آن غیر حرفه ای است، نمی توانم عنوان کنم اما اطمینان می دهم تمامی مطالبات و پیش پرداخت فصل بعد آماده پرداخت است. از این رو گزینه فسخ را نمی پذیریم.
وی در پاسخ به پرسش دیگری درباره مذاکرات برانکو با باشگاه های عربستانی نیز گفت: تمامی این موارد غیر رسمی است و به آن اعتنایی نمی کنیم.
مدیرعامل باشگاه در پاسخ به این سوال که آیا بندی در قرارداد این مربی برای فسخ قرارداد یک طرفه با باشگاه وجود دارد نیز اظهار داشت: خیر. بندی با این مضمون در قرارداد برانکو نیست.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درپاسخ به این سوال که اما بندی در قرارداد کادر فنی و بازیکنان خارجی وجود دارد که در صورت پرداخت نشدن مطالبات طی ۲ ماه می توانند به طور یک طرفه قراردادشان با باشگاه را فسخ کنند نیز این گونه پاسخ داد: این بند هنگامی اجرایی می شود که وکیل طرف قرارداد آن را عنوان کرد ولی تا به امروز این موضوع از سوی وکیل عنوان نشده است.
به گفته وی، وکیل برانکو در آخرین نامه ای که به باشگاه ارسال کرده است به صراحت اعلام کرده است که تمام مطالبات موکلم را تا روز سه شنبه به او پرداخت کنید که ما ۲ روز زودتر مطالبات را آماده واگذاری کرده ایم.
وی درباره زمان بازگشت برانکو به ایران نیز گفت: برای روز پنجم خرداد ماه بلیت برگشت برای برانکو تهیه و برای وی ارسال شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =