۲۷ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۷:۳۵
کد خبرنگار: 1374
کد خبر: 83356439
۰ نفر
باشگاه ذوب آهن به رای کمیته انضباطی علیه «منصوریان » اعتراض کرد

اصفهان-ایرنا- سخنگوی باشگاه ذوب آهن اصفهان با اعتراض به رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال علیه علیرضا منصوریان سرمربی این تیم گفت: این مربی از نظر فنی و اخلاقی همیشه جز برترین های فوتبال ایران بوده است.

احمد جمشیدی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: کیمته انضباطی فدراسیون فوتبال در باره این رأی تجدید نظر کند و ما اعتراض خود را به صورت کتبی برای این فدراسیون تنظیم کرده و ارسال خواهیم کرد.

براساس رأی کمیته انضباطی؛ دیدار تیم‌های نفت مسجد سلیمان و ذوب آهن اصفهان در هفته آخر لیگ برتر از سوی تماشاگران تیم نفت مسجد سلیمان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور، عوامل دیگر تیم‌ها، پرتاب مواد آتش زا و ورود یکی از لیدرها به داخل زمین پس از پایان مسابقه رخ داد، این تیم به ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
همچنین «علی رضا منصوریان» سرمربی ذوب آهن به دلیل رفتار غیر ورزشی و اهانت به داور که منجر به اخراجش شد و پس از اخراج به نماینده فدراسیون اهانت و فحاشی کرد به سه جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

البته کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرده است که این رأی قابل تجدید نظر است.
«وحید محمدزاده» بازیکن تیم ذوب آهن به دلیل اهانت به داور که از بازی اخراج و به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. «این رأی قابل تجدید نظر است ««محمد خرمگاه» مربی تیم ذوب آهن به دلیل اظهارات کذب نسبت به نماینده فدراسیون در کنفرانس خبری به توبیخ کتبی و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جمشیدی با بیان اینکه تیم ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد و باید به عنوان تنها نماینده ایران به این تیم روحیه داد افزود: علیرضا منصوریان همیشه با تماشاگران و بازیکنان با احترام برخورد کرده است و مربی که این چنین رفتار می‌کند نباید به این شکل محروم شود.

وی با اشاره به اینکه این رأی از نظر ما قابل قبول نیست و باشگاه ذوب آهن نیز شکایت و اعتراض خود را در این زمینه تنظیم کرده است افزود: باشگاه ذوب آهن محکم در این باره خواهد ایستاد و از سرمربی، مربی و بازیکن خود دفاع خواهد کرد.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن گفت: آقای تاج ریئس فدراسیون فوتبال در خواست داریم به دلیل حضور ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا به این قضیه ورود پیدا کنند تا در آستانه این رقابت‌ها برای تنها نماینده ایران از نظر روحی مشکلی پیش نیاید.

جمشیدی با بیان اینکه تیم ذوب آهن مظلوم است و از خبرگزاری ایرنا به دلیل حمایت از ذوب آهن قدردانی کرد و افزود: رسانه‌ها در این زمینه به میدان بیایند و تجربه یگ تحلیل کنند که چند بار چنین اتفاقی برای مربی و بازیکنان این تیم در لیگ رخ داده است که چنین حکم سنگینی برده شده است.

عضو هیأت مدیره باشگاه ذوب آهن اظهار داشت: برای سایر تیم‌ها در لیگ برتر و جام حذفی اتفافات خیلی بدتری رخ داده است گفت: امیدوارم کمیته انضباطی با دقت بیشتری این مورد را بررسی کند و این مشکل مرتفع شود.

تیم ذوب آهن در فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران رتبه ششم را کسب کرد و به عنوان تنها نماینده ایران به مرحله حذفی رقابت‌های لیگ قهرمانان ۲۰۰۱۹ آسیا صعود کرد.

/ ‏۶۰۲۶/‏۸۱۱۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =