۲۶ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۰۹
کد خبرنگار: 1165
کد خبر: 83356334
۰ نفر
حضور آینده سازان والیبال ارومیه پای تلویزیون های شهری

ارومیه- ایرنا- بسیاری از آینده سازان والیبال ارومیه که موفق به حضور در سالن برگزاری دیدارهای لیگ ملت های والیبال نشده اند، در کنار والدین خود و با شور و نشاط این رقابت ها را از طریق تلویزیون های شهری تماشا کردند و گاهی نیز به وجد آمدند و ستارگان توپ و تور جهان را از همانجا تشویق کردند.

به گزارش ایرنا نوجوانان و جوانان ارومیه ای که می خواهند جا پای بزرگان والیبال این مرز و بوم همچون «یدالله کارگرپیشه»، «سعید معروف»، «میلاد عبادی پور»، «مرتضی شریفی» و «محمدرضا حضرت پور» بگذارند در هشت نقطه شهر ارومیه که تلویزیون های شهری برای تماشای لیگ ملت ها نصب شده بود، حضوری پرشور داشتند.

اگرچه طرح راه اندازی تلویزیون‌های شهری برای نمایش رقابت‌های این لیگ با استقبال کم نظیر اقشار مختلف مردم و عاشقان والیبال در ارومیه مواجه شد اما در میان آنان عاشق پیشه های کم سن و سال والیبال ارومیه خودنمایی می کرد.

محمد دولت خواه یکی از تماشاگران جوان ارومیه گفت: تماشای دسته جمعی دیدارهای تیم ملی و تشویق ملی پوشان در فضای باز، اشتیاق نوجوانان و جوانان ارومیه ای برای حضور در میدان های والیبال را دوچندان کرد.

وی والیبال را از ورزش‌های مورد علاقه خود برشمرد و افزود: نوجوانان و جوانان ارومیه ای همچون پدران و مادران خود والیبال را بیشتر از هر رشته ورزشی دیگری دوست دارند؛ «یدالله کارگرپیشه» برای بسیاری از والیبال دوستان ارومیه یک اسطوره و الگو محسوب می شود.‌

«یدالله کارگرپیشه» برای بسیاری از والیبال دوستان ارومیه یک اسطوره و الگو محسوب می شود

«نوید دولتی» از دیگر جوانان والیبال دوست ارومیه که خود را پای تلویزیون شهری در پارک استقلال رسانده بود، بیان کرد: اهالی ارومیه از سنین پایین با والیبال آشنا می شوند و در اولین فرصت توپ و تور والیبال را برای بازی در محله ها و روستاها مهیا می کنند.

«محمد قره احمدی» نیز از راه اندازی تلویزیون‌های شهری برای پخش رقابت‌های والیبال ابراز خرسندی کرد و افزود: این حرکت باعث تقویت همدلی مردم ارومیه شد.

وی بیان کرد: من و خانواده ام در محل پخش رقابت‌های والیبال در پارک اللرباغی حاضر شدیم تا از این فضا لذت ببریم؛ والیبال را از کودکی دنبال می‌کنم و طرفدار سرسخت سعید معروف هستم.

طرفدار سرسخت سعید معروف هستم

عبدالله چمن گلی، مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی نیز در این رابطه گفت: پخش مستقیم دیدارهای هفته سوم لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ والیبال در تلویزیون‌های شهری با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی و ارج نهادن به خواسته مردم انجام شد.

به گزارش ایرنا ارومیه به عنوان پایتخت والیبال آسیا از روز ‏جمعه گذشته / ‏۲۴ خرداد / ‏ تا امروز / ‏یکشنبه / ‏میزبان هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال با حضور تیم‌های ایران، کانادا، لهستان و روسیه بود‬ و برای برگزاری شایسته این رویداد و میزبانی از ستاره‌های دنیای توپ و تور سنگ تمام گذاشت.

ارومیه در ردیف ۲۰ شهر میزبان این فصل از لیگ ملت‌های والیبال قرار دارد و نامش در کنار شهرهای پرآوازه ای چون میلان ایتالیا، بریزبین استرالیا، لایپزیگ آلمان، توکیوی ژاپن، اتاوای کانادا و کن فرانسه ذکر می‌شود.

۹۹۱۸/‏۳۰۷۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =