۲۶ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۰۴
کد خبرنگار: 880
کد خبر: 83356312
۰ نفر
بازار سیاه بلیت میلیونی در لیگ ملت‌های والیبال

ارومیه- ایرنا- بلیت مسابقات هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال در ارومیه در بازار سیاه قیمت زیادی پیدا کرده است و حتی بیش از یک میلیون تومان هم فروخته می‌شود.

هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال با حضور تیم‌های ایران، لهستان، کانادا و روسیه به میزبانی ارومیه برگزار می‌شود و ظرفیت سالن غدیر محل برگزاری مسابقات کمتر از ۶ هزار نفر است که البته در هر مسابقه ایران جمعیتی بسیار بیشتر از ظرفیت استاندارد وارد سالن می‌شود.

بلیت‌های مسابقات روز دوم در عرض سه دقیقه و ۴۵ ثانیه فروخته شد سایت فروش بلیت مسابقات نیز در روزهای گذشته مشکلات زیادی داشت و گفته می‌شود بلیت‌های مسابقات روز دوم در عرض سه دقیقه و ۴۵ ثانیه فروخته شد.

با این وجود بازار سیاه بلیت نیز در ارومیه داغ است و حتی از قیمت یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی برای هر بلیت هم حرف زده می‌شود؛ این بلیت‌ها به راحتی در سایت‌های اینترنتی برای فروش موجود است.

خبرنگار ایرنا با فروشندگان یکی از این بلیت‌ها تماس گرفت که این فرد قیمت ۴۰۰ هزار تومان برای یک بلیت و ۷۰۰ هزار تومان برای ۲ بلیت را مطالبه کرد.

این بازار سیاه در حالی شکل گرفته که در مسابقه ایران و لهستان ازدحام جمعیت به خصوص در قسمت تماشاگران زن بسیار زیاد بود و باعث به وجود آمدن شرایط خطرناکی شد؛ حتی مأموران مجبور شدند برخی کودکان را از زیر فشار جمعیت خارج و به مکان دیگری منتقل کنند تا سلامت آنان به خطر نیافتد.

اکنون که این خبر منتشر می‌شود، حدود یکی و نیم ساعت به آغاز آخرین دیدار هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال بین ایران و روسیه باقی مانده و تعداد تماشاگران در سالن رو به فزونی است.

۲۰۲۴/‏۳۰۷۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =