آمادگی مجلس برای همکاری در برگزاری جایزه ملی لجستیک و زنجیره تأمین

تهران - ایرنا - رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی از آمادگی مجلس برای همکاری در برگزاری جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه دانشگاه صنعتی امیرکبیر، سید فرید موسوی در دومین جلسه شورای سیاستگذاری جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین گفت: در دنیا ۱۰ تا ۱۵ درصد از قیمت تمام شده کالا مربوط به حوزه لجستیکی است، ولی این رقم در کشور به ۳۰ درصد می‌رسد.

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به برگزاری جایزه ملی لجستیک از سوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر یادآور شد: مجلس شورای اسلامی آماده است با تمام وجود در کنار دانشگاه حضور داشته باشد که در این راستا پیشنهاد می‌شود در گام نخست به سراغ سازمان‌ها و شرکت‌های پیشرو در این زمینه برویم.

دومین جلسه شورای سیاستگذاری جایزه ملی لجستیک با حضور و مشارکت نمایندگان مجلس شورای اسلامی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت راه و شهرسازی، اتاق اصناف ایران، اتاق تعاون ایران، اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای، انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل بین‌المللی در محل دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد.

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، جایزه ملی لجستیک به همت پردیس مدیریت و مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر و با حضور اساتید و نمایندگان از وزارتخانه‌های مختلف در دو سطح تقدیرنامه و گواهینامه در مهرماه سال ۱۳۹۸ به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در قالب همایش، استارتاپ و نمایشگاه برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =