۲۶ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۳۲
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83356267
۰ نفر
ورزشکار گیلانی پرافتخارترین جودوکار پیشکسوت کشور شد

رشت - ایرنا - یونس کاظمی جودوکار گیلانی پرافتخارترین جودوکار پیشکسوت کشور شد.

مسئول روابط عمومی هیات جودو استان گیلان عصر یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: یونس کاظمی با کسب عنوان قهرمانی در هشتمین دوره رقابت‌های جودو پیشکسوتان کشور، با مجموع هشت مدال پرافتخارترین جودوکار پیشکسوت کشور شد.

حسین فتوحی افزود: این جودوکار پیشکسوت و با سابقه استان گیلان تاکنون در رقابت‌های جودو قهرمانی پیشکسوتان کشور موفق به کسب شش مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز شده است.

وی ادامه داد: با توجه به این امر، یونس کاظمی در هر هشت دوره رقابت‌های جودو پیشکسوتان کشور حضور یافته و در تمامی ادوار این مسابقات نیز توانسته مدال و مقام کسب کند تا عنوان پرافتخارترین جودوکار پیشکسوت کشور را به خود اختصاص دهد.

مسئول روابط عمومی هیات جودو استان گیلان خاطرنشان کرد: در هشتمین دوره رقابت‌های جودو قهرمانی پیشکسوتان کشور در تهران، در رده سنی ۶۰ تا ۶۴ سال و در وزن ۷۳- کیلوگرم، یونس کاظمی جودوکار باسابقه و شایسته گیلان موفق به کسب عنوان قهرمانی و مدال طلا شد.

در هشتمین دوره رقابت‌های جودو قهرمانی پیشکسوتان کشور، حدود ۳۰۰ ورزشکار این رشته از استان‌های مختلف کشور در ۱۰ رده سنی پیشکسوتان و به مدت دو روز در سالن ورزشی افراسیابی مجموعه شهید شیرودی تهران با هم به رقابت پرداختند که جودوکاران گیلانی حاضر در این مسابقات موفق به کسب پنج مدال طلا، یک مدال نقره و چهار مدال برنز شدند.

یونس کاظمی که متولد سا ل ۱۳۳۸ می باشد، دارای کمربند دان شش و مربی بین المللی از اتحادیه جودو، داور ممتاز جودو و مدرس فدراسیون جودو است که به عنوان سرمربی تیم ملی سامبو مقام سوم را در رقابت های قهرمانی آسیایی قزاقستان را کسب کرد.

کسب چندین دوره عنوان قهرمانی مسابقات سامبو، قهرمانی مسابقات جودو دانشجویان کشور، قهرمان مسابقات آسیایی سامبو و اولین گیلانی شرکت کننده در مسابقات جودو قهرمانی جهان از دیگر افتخارات این جودوکار پیشکسوت می باشد.

۷۲۸۵ / ‏۶۰۳۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =