۲۶ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۰۰
کد خبرنگار: 1410
کد خبر: 83356185
۵ نفر
پیروزی بر روسیه کلید صعود ایران به دور نهایی لیگ ملت هاست

ارومیه- ایرنا- کارشناس والیبال گفت: پیروزی بر روسیه کلید صعود ایران به دور نهایی لیگ ملت هاست و بازیکنان تیم ملی برای تحقق آن از هیچ تلاش فروگذار نخواهند کرد.

جمشید حبیبی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: تیم ملی والیبال ایران بازی سختی مقابل روسیه دارد ولی می‌تواند برنده از زمین خارج شود.

وی با اشاره به اینکه سرمربی روسیه از بهترین بازیکنانش در این مسابقه بهره خواهد برد، اضافه کرد: ایرانی‌ها نیز بهترین بازیکنان خود را در اختیار دارند و می‌توانند پیروزی را به دست آورند.

وی اظهار داشت: بازیکنان روس سرویس‌های بسیار خوبی را روانه تیم‌های زمین حریف می‌کنند و باید در دفاع عقب زمین دریافت‌های خوبی داشته باشیم.

وی در خصوص بازی کانادا و لهستان نیز گفت: این ۲ تیم از بهترین‌های لیگ امسال هستند و شاهد بازی خوبی بین این ۲ تیم خواهیم بود.

به گزارش ایرنا تیم ملی کانادا در سومین دیدار از هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال، امروز (یکشنبه) به مصاف لهستان رفت؛ ۲ تیم به ترتیب در جایگاه‌های هفتم و هشتم جدول رده بندی قرار دارند.

سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه یکی از بزرگترین سالن‌های توپ و تور کشور به شمار می‌رود و رقابت‌ها هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال با حضور تیم‌های ملی ایران، کانادا، لهستان و روسیه در این سالن برگزار می‌شود.

۸۱۳۷/‏۳۰۷۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =