۲۶ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۰۳
کد خبرنگار: 955
کد خبر: 83356178
۱ نفر
کاپیتان سابق استقلال به تیم فوتبال پدیده شهر خودرو پیوست

مشهد-ایرنا- سخنگوی باشگاه پدیده شهر خودرو گفت: سیدمهدی رحمتی، کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه استقلال با بستن قراردادی رسمی به مدت دو فصل به تیم فوتبال پدیده شهر خودرو پیوست.

به گزارش روز یکشنبه پایگاه اطلاع رسانی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهر خودرو جواد طاری بخش افزود: سیدمهدی رحمتی، کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه استقلال و یکی از پرافتخارترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران با بستن قراردادی رسمی به مدت دو فصل به تیم فوتبال پدیده شهر خودرو پیوست.

وی ادامه داد: این بازیکن با تأیید و درخواست یحیی گل محمدی سرمربی تیم پس از مذاکراتی طولانی با فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه پدیده شهر خودرو برای لیگ نوزدهم و بیستم به عضویت باشگاه درآمد.

رحمتی با ۷۷ بازی ملی در رده بزرگسالان و بیش از ١٥٠ بازی ملی در رده‌های سنی مختلف، به عنوان باسابقه‌ترین بازیکن کنونی ادوار لیگ برتر ٤٤١ بار به میدان رفته است.

در روزهای گذشته بحث بر سر ماندن یا نماندن مهدی رحمتی در استقلال بسیار بود اما پس از کش و قوس فراوان در چند روز گذشته این دروازه‌بان با تجربه، تصمیم گرفت از جمع آبی‌پوشان جدا و پدیده را برای لیگ نوزدهم انتخاب کند.

رحمتی پس از هشتاد و نهمین شهرآورد که منجر به شکست استقلال شد با انتقادات زیادی از سوی هواداران تیمش رو به رو شد و آنها جدایی وی از جمع آبی پوشان را خواستار شدند و در نتیجه وی جایش را در ترکیب ثابت به سید حسین حسینی داد و روی نیمکت ذخیره‌ها نشست.

۳۲۲۱/‏۱۹۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =