برخی نمایندگان با تاخیر عمدی مانع برگزاری انتخابات کمیسیون امنیت ملی شدند

تهران- ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از اعضای این کمیسیون علی رغم حضور ۱۱ نفر از نمایندگان، با تاخیر عمدی مانع از تشکیل جلسه انتخابات هیات رئیسه کمیسیون شدند.

به گزارش خانه ملت، «اردشیر نوریان» امروز- یکشنبه- درخصوص عدم برگزاری جلسه انتخابات هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: حدود نیم ساعت، ۱۱ نفر از اعضای کمیسیون امنیت ملی در محل کمیسیون منتظر شروع جلسه بودند تا انتخابات هیات رئیسه برگزار شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: چندین بار دبیر کمیسیون را به جلسه ای که اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی و برخی دیگر از نمایندگان تشکیل داده بودند، فرستادیم، اما همچنان در محل کمیسیون امنیت حاضر نشدند.

نوریان تصریح کرد: این تعداد از نمایندگان عمداً با تاخیر در جلسه حاضر شدند تا رأی گیری برگزار نشود، به همین دلیل جلسه کمیسیون امنیت برگزار نشد.

لازم به ذکر است علی نجفی خوشرودی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز عنوان کرد: برخی موضوع آبستراکسیون را مطرح می کنند در حالی که اگر آبستراکسیون انجام شده باشد، از طرف نمایندگان تاخیرکننده بوده نه نمایندگانی که در جلسه حاضر بودند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =