۲۶ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۲۵
کد خبرنگار: 2205
کد خبر: 83356125
۰ نفر
۳۵‌ کیلوگرم هروئین و 2 قبضه سلاح در نهبندان کشف شد

بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: ۳۵ کیلوگرم هروئین و یک قبضه سلاح سبک و یک قبضه سلاح نیمه سنگین متعلق به اشرار مسلح در کویر دهسلم شهرستان نهبندان کشف شد.

به گزارش روز یکشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس سردار مجید شجاع افزود: عصر روز گذشته با دریافت اطلاعاتی مبنی بر تردد ۲ دستگاه موتورسیکلت اشرار در حوزه کویری استان، چهار تیم عملیاتی ویژه از مأموران یگان تکاوری امام سجاد (ع) مستقر در کویر دهسلم شهرستان نهبندان به کویر اعزام شدند تا موضوع را بررسی کنند.

وی بیان کرد: مأموران با رصد کویر در حوزه سرزمینی شهرستان نهبندان، آثار تردد ۲ دستگاه موتورسیکلت را مشاهده کردند و با تدابیر امنیتی و هدایت عملیاتی آثار تردد موتورسیکلت‌ها را پیگیری و محل فعالیت سوداگران مرگ را رصد کردند.

سردار شجاع ادامه داد: مأموران با وجود طوفانی بودن هوا و کویری بودن منطقه با اشراف اطلاعاتی، محل اختفای یک دستگاه موتورسیکلت پرتوان متعلق به اشرار را در کویر شهرستان نهبندان شناسایی و با اعزام به مخفیگاه اشرار موتورسیکلت را به صورت بلاصاحب کشف کردند.

وی با بیان اینکه عملیات تعقیب و دستگیری اشرار کماکان ادامه دارد، اضافه کرد: در بازرسی از موتورسیکلت به جای مانده از اشرارمسلح، ۳۵ کیلوگرم هروئین، یک قبضه سلاح نیمه سنگین و یک قبضه سلاح کلاش کشف شد.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با تاکید بر برخورد قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ، گفت: هیچ نقطه‌ای در استان، محیطی امن برای برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی و سوداگران مرگ نخواهد بود و پلیس بدون اغماض با این گونه افراد برخورد خواهد کرد.

۷۵۵۶*۶۰۵۴