امام جمعه شیراز از عملکرد مسئولان فارس در مدیریت سیل قدردانی کرد

شیراز-ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت: در رخداد سیلاب پنجم و ششم فروردین ماه امسال، مسئولان فارس و به ویژه شخص استاندار عملکرد خوب و به موقعی داشتند که از این بابت از همگی آنها قدردانی می‌کنم.

آیت الله لطف الله دژکام یکشنبه در آئین نمادین اهدا کالاهای اساسی به آسیب دیدگان سیل فروردین ماه شیراز، افزود: اگرچه جذب منابع برای جبران خسارت سیلاب در این استان محدود بود اما تخصیص منابع با مدیریت صحیح مسئولان این استان بدون اسراف و هزینه های اضافی انجام شد.

وی ادامه داد: با حسن تدبیر و راهبری مسئولان این استان و خصوصاً استاندار فارس مشکلات ناشی از سیلاب اخیر در شیراز و استان فارس به درستی مدیریت شد.

نماینده ولی فقیه در استان فارس اظهار داشت: مطمئن هستم هزینه‌های جبران خسارت ناشی از سیلاب در استان فارس به بهترین نحو و با دقت انجام شد و هیچ‌گونه اسرافی نیز در این باره صورت نگرفته است.

امام جمعه شیراز در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: اهالی استان فارس و شهر شیراز علیرغم اینکه جلوه‌های بی نظیری از نوعدوستی خود را در سیلاب اخیر شیراز به رخ جهانیان کشیدند بلکه در خصوص کمک رسانی به آسیب دیدگان سایر استان‌های کشور از جمله خوزستان نیز سنگ تمام گذاشتند.

وی با اشاره به اعزام تیم های امدادی دستگاه های اجرایی و مردم استان به مناطق سیل زده غرب و جنوب غرب کشور افزود: به گفته مسئولان استان خوزستان شیرازی‌ها به موقع به داد اهالی سیلاب‌زده خوزستان رسیدند.

۹۸۷۳

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha