۲۶ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۵۱
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 83356076
۰ نفر
پزشک تیم فولاد وضعیت جسمانی بازیکنان این تیم را تشریح کرد

اهواز – ایرنا – پزشک تیم فولاد گفت: در حال حاضر هیچ یک از بازیکنان ما درگیر مصدومیت نیستند اما شرایط آب و هوایی به گونه ای است که نمی توانیم بیش از حد به بازیکنان فشار وارد کنیم.

اکبر مرادی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: بازیکنان بعد از یک ماه استراحت دوباره تمرینات خود را از روز گذشته شروع کردند که خوشبختانه مشکل خاصی نداشتیم، با برنامه ریزی که انجام می دهیم امیدوارم بدون بازیکن مصدوم وارد مسابقات شویم.

پزشک تیم فولاد ادامه داد: با توجه به زمان مناسبی که در اختیار داریم فکر می کنم تا پیش از شروع مسابقات بتوانیم بازیکنان را به لحاظ جسمانی آماده مسابقات کنیم.

وی گفت: با توجه به وضعیت آب و هوایی و با توجه به نبود آمادگی در بازیکنان با هماهنگی کادر فنی تدابیر لازم را انجام می دهیم تا به بازیکنان آسیبی وارد نشود. خوشبختانه در حال حاضر هیچ گونه مصدومیتی نداریم و همه بازیکنان در شرایط خوبی قرار دارند.

مرادی عنوان کرد: پیش از شروع مسابقات تست های مختلفی از بازیکنان گرفته می شود تا اطلاع کاملی از وضعیت بازیکنان تیم داشته باشیم.

گفتنی است تمرینات آماده سازی تیم فولاد خوزستان برای حضور در لیگ برتر از روز گذشته با حضور جواد نکونام در اهواز آغاز شد. فولادی ها فصل گذشته عنوان هشتم لیگ برتر را به خود اختصاص دادند.

۹۸۷۹/‏۶۰۰۲/‏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =