۲۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۳۴
کد خبرنگار: 2205
کد خبر: 83355783
۰ نفر
۷۰۲ واحد مسکونی برای محرومان سرایان ساخته می شود

بیرجند - ایرنا - فرماندار سرایان گفت: ۷۰۲ واحد مسکونی از محل طرح احداث ۱۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان خراسان جنوبی در این شهرستان ساخته می شود.

ابراهیم رسولی مقدم روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نشست هماهنگی ساخت مسکن محرومان شهرستان هفته گذشته برگزار و دستورات لازم برای احداث واحدها و اطلاع رسانی به مردم ارائه شد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر پرونده افراد متقاضی مسکن در حال تکمیل است، اظهار داشت: کارشناسان در حال شناسایی افراد واجد شرایط هستند و به زودی احداث این واحدها در شهرستان آغاز خواهد شد.

رسولی مقدم عنوان کرد: اجرای این طرح در سال رونق تولید نه تنها به مقاوم سازی و نوسازی مسکن سرایان کمک خواهد کرد بلکه در رونق بازار و اقتصاد شهرستان نیز تأثیر مثبت برجای خواهد گذاشت.

وی از دهیاران و بخشداران خواست ضمن اطلاع رسانی دقیق به مردم در خصوص اجرای این طرح، تلاش کنند تا حداقل سرانه سهم هر روستا را جذب و عملیاتی کنند تا مردم و به خصوص محرومین طعم شیرین این ظرفیت ارزشمند را بچشند.

فرماندار سرایان گفت: طبق برآورد اولیه بارندگی‌های نامناسب و در فصل گرده افشانی در ابتدای سال جاری ۱۸۵ میلیارد تومان خسارت به محصول پسته شهرستان وارد کرده است و میزان واقعی خسارت در زمان برداشت محصول مشخص خواهد شد.

رسولی مقدم بیان کرد: باید از محل منابع مختلف خسارت به کشاورزان و پسته کاران شهرستان جبران شود و برای این موضوع منابع اعتباری در نظر گرفته شود تا بخشی از دغدغه پسته کاران رفع شود.

۷۵۵۶*۶۰۵۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =