۲۶ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۱۹
کد خبرنگار: 1347
کد خبر: 83355531
۰ نفر
نوجوان مهابادی برگزیده مسابقات هنر و گرافیک بلاروس شد

مهاباد - ایرنا - مسوول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره 2 مهاباد گفت: «کوثر قهرمانی» موفق به کسب دیپلم افتخار سیزدهمین مسابقه بین‌المللی هنر و گرافیک «سرزمین مادری» در کشور بلاروس شد.

شیدا نصرتی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ارسال ۵۱۲ اثر نقاشی اعضای خود از سراسر کشور، در این مسابقه هنری شرکت کرده بود که هفت کودک و نوجوان عضو این کانون موفق به کسب جایزه (نشان) و دیپلم افتخار سیزدهمین دوره از این رقابت‌ها شدند.

وی اظهار داشت: همچنین «فردین علیزاده» دیگر نماینده آذربایجان غربی از «تازه شهر» در این مسابقه‌ها موفق به اخذ دیپلم افتخار این رقابت‌ها شد.

وی بیان کرد: ۵۶ عضو دیگر مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور نیز در این رویداد هنری توانستند دیپلم افتخار را به دست آوردند.

به گزارش ایرنا سیزدهمین دوره مسابقه‌های بین‌المللی هنر و گرافیک «سرزمین مادری» کشور بلاروس با شرکت ۱۰ هزار و ۶۱۵ اثر از ۳۲ کشور برگزار شد.

در حال حاضر بیش از ۳ هزار کودک و نوجوان در مهاباد عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره ۲ این شهرستان هستند.

کوثر قهرمانی سابقه کسب مدال نقره و دیپلم افتخار مسابقه بین‌المللی نقاشی «بنسکا» کشور بلغارستان در سال ۲۰۱۷ در کارنامه دارد.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آذربایجان‌غربی فعالیت‌های متنوع فرهنگی، هنری، ادبی، دینی و علمی را در قالب ۴۰ نوع برنامه با محوریت ترغیب کودکان و نوجوانان به مطالعه کتاب در ۲۳ مرکز ثابت و ۱۰ مرکز سیار، روستایی و پستی به ۶۰ هزار عضو این نهاد خدمات ارائه می‌کند.

اسامی تمامی برگزیدگان و دریافت‌کنندگان ایرانی دیپلم افتخار و گواهی شرکت از سیزدهمین مسابقه بین‌المللی هنر و گرافیک «سرزمین مادری» کشور بلاروس در پایگاه خبری کانون به نشانی www.kanoonnews.ir منتشر شده است.

۹۹۰۳/۶۱۸۵/۲۰۹۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =