۲۶ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۴۲
کد خبرنگار: 1162
کد خبر: 83355434
۰ نفر
کودکان کردستانی برگزیده مسابقه سرزمین مادری  بلاروس شدند

سنندج - ایرنا - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان گفت: سه کودک و نوجوان این استان موفق به کسب نشان و دیپلم افتخار سیزدهمین مسابقه بین‌المللی هنر و گرافیک سرزمین مادری کشور بلاروس شدند.

سهیلا شیخی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: نرگس ده ده جانی ۱۰ ساله عضو مرکز فرهنگی هنری کانون سریش آباد نشان و دیپلم افتخار، درسا ساعدپناه ۱۲ ساله عضو مرکز فرهنگی هنری کانون موچش دیپلم افتخار و سینا متخصص ۱۱ ساله عضو مرکز فرهنگی هنری کانون بانه دیپلم افتخار این رویداد هنری را به دست آوردند.

وی اضافه کرد: ۴۴ اثر نقاشی کار اعضا کودک و نوجوان مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان به ستاد مرکزی کانون برای حضور در رویداد هنری ارسال شده است.

شیخی افزود: برگزار کنندگان این مسابقه علاوه بر این تعداد کودک و نوجوان ایرانی، آثار ۱۰۵ عضو دیگر کانون را نیز در نمایشگاه مسابقه در معرض دید علاقه‌مندان قرار دادند و به آن‌ها نیز گواهی شرکت اهدا کردند.

وی گفت: کانون در این مسابقه هنری با ارسال ۵۱۲ اثر نقاشی اعضای خود شرکت کرده بود.

به گزارش ایرنا، در حال حاضر ۴۰ هزار کودک و نوجوان در سطح استان عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هستند که در ۲۰ مرکز ثابت و چهار کتابخانه سیار روستایی آموزش می‌بینند.

۷۳۴۹ / ‏‬ ۳۰۳۴

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =