کرمانشاه امن ترین استان کشور است

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه گفت: براساس ارزیابی ها و مستندات و شواهدی که وجود دارد، کرمانشاه جزء استان های امن کشور محسوب می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، هوشنگ بازوند روز یکشنبه در آئین تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه در مجتمع رفاهی و خدماتی بعثت، پیش درآمد یک توسعه پایدار و پیشرفت را امنیت دانست و افزود: این امنیت اکنون در استان وجود دارد و از برکت وجود امنیت شاهد جذب سرمایه گذاری و فراهم شدن فرصت‌های توسعه‌ای هستیم.
او با بیان اینکه کرمانشاه یکی از استان‌های بنیاد کشور است، گفت: در ۲ سال اخیر با جذب سرمایه گذاری و تلاش‌های فراوان شاهد سیر نزولی بیکاری در استان هستیم.
وی با بیان اینکه در استان‌هایی که نرخ بیکاری بالایی دارند انتظار این است که آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی فراوانی نیز داشته باشد، گفت: با هم افزایی بسیار خوب نیروی انتظامی و دستگاه‌های فرهنگی و متولی شاهد سیر نزولی آسیب‌های اجتماعی در استان نیز هستیم.
استاندار کرمانشاه در ادامه از زحمات و تلاش‌های سردار امان اللهی فرمانده قبلی نیروی انتظامی استان قدردانی کرد و گفت: ایشان در جریان زلزله، ناآرامی‌های دی ماه ۹۶ و سیل کارنامه خوبی از خود بر جا گذاشت.
بازوند همچنین برای سردار علی اکبر جاویدان فرمانده جدید انتظامی استان کرمانشاه آرزوی موفقیت کرد و افزود: مردم از شما به عنوان فرمانده بومی، تقویت نیروی انتظامی و مرزبانی انتظار نگاه ویژه ای دارند.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت ۳۷۱ کیلومتر مرز مشترک با عراق دارد.
۳۰۳۳/۸۰۶۶

اخبار مرتبط