۲۶ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۴۰
کد خبرنگار: 1163
کد خبر: 83355281
۰ نفر
ورودی شهرک پنج آذر سنندج ساماندهی شد

سنندج - ایرنا - مدیر شهرداری منطقه یک سنندج با اشاره به پایان عملیات ساماندهی ورودی شهرک پنج آذر گفت: احداث چهار هزار و 500 متر مربع فضای سبز، اصلاح هندسی و احداث میدان به شعاع 25 متر از جمله اقدامات انجام شده در راستای ساماندهی ورودی این شهرک است.

آرش رخزادی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رفع مشکلات شهرک های تازه احداث شده، زیباسازی ورودی شهرک ها و همچنین احداث فضاهای سبز از جمله مطالبات ساکنان این شهرک ها است.

وی افزود: شهرک پنج آذر یکی از شهرک هایی است که ورودی آن از وضعیت مطلوبی برخوردار نبود و عملیات ساماندهی آن سال گذشته در دستورکار شهرداری قرار گرفت.

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج گفت: در راستای توسعه سرانه فضای سبز وارتقای سطح سیما ومنظر، ورودی شهرک پنج آذر عملیات احداث پارک درون محلی به متراژ چهار هزار و ۵۰۰ متر مربع انجام شد.

وی اضافه کرد: برای احداث فضای سبز ورودی این شهرک یک هزار متر مکعب خاکریزی، کاشت ۲ هزار و ۵۰۰ گلدان شمشاد در محوطه پارک و میدان تازه احداث شده، گلکاری داخل محوطه و میدان با ۳۰۰ جعبه گل و کاشت ۱۳۰ اصله نهال اجرا شد.

رخزادی اظهار داشت: برای تکمیل عملیات ساماندهی ورودی این شهرک ،۱۱۰ مترمکعب عملیات پله گذاری کوچه قاصدک چهار و پنج منتهی به پارک و احداث دیوار جنب پله ۵۰ مترمکعب انجام شده است.

وی افزود: اجرای ۱۰۰ مترمربع کف فرش داخل پارک، ۷۵ مترمربع سنگ فرش پاگرد پله ها و جدول گذاری به صورت تک جدول و نهر محوطه و کنار پارک به طول ۸۵۰ مترطول از دیگر فعالیت های عمرانی اجرا شده در همین راستا است.

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج یاداور شد: یکی از اقدامات انجام شده در راستای ساماندهی ورودی شهرک پنج آذر اصلاح هندسی و احداث میدان به شعاع ۲۵ متر است.

وی با اشاره به آسفالت ورودی شهرک پنج آذر و محوطه میدان تازه احداث شده گفت: با اتمام عملیات آسفالت ورودی این شهرک عملیات ساماندهی ورودی شهرک ۵ آذر هم پایان یافت.

شهر سنندج مرکز استان کردستان با بیش از ۵۰۰ هزار نفر جمعیت با سه ناحیه شهرداری اداره می شود.
۷۳۴۸ / ‏‬ ۳۰۳۴

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =