۲۶ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۸:۰۷
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83355160
۰ نفر
زیر ساخت های سرمایه گذاری بخش خصوصی در مهریز فراهم است

یزد - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک صنعتی مهریز گفت: تمام زیر ساخت های لازم برای سرمایه گذاری در شهرک صنعتی این شهرستان شامل آب، برق، گاز، تلفن همراه و ثابت، اینترنت و همچنین زمین مسطح با یک‌ سوم قیمت اراضی در یزد به متقاضیان واگذار می شود که سرمایه گذاران می توانند از فرصت استفاده کنند.

حمیدرضا بشارت روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: موقعیت خاص شهرک صنعتی منطقه به خاطر قرار گرفتن در کنار جاده ترانزیت و اصلی کشور و نزدیکی به مرکز استان خود یک امر مهم برای سرمایه گذاری است.

وی ادامه داد: تعامل خوبی بین مسئولان اجرایی با بخش خصوصی و سرمایه گذاران و همچنین مدیران واحدهای تولیدی برای هرگونه همکاری با علاقه مندان برای ایجاد واحدهای صنعتی به خصوص کم آبخواه وجود دارد.

به گفته این مسئول، سهولت در دسترسی به راه‌های اصلی ایران، وجود نیروی انسانی متخصص و همچنین معافیت مالیاتی، ارزانی زمین و زیر ساخت کامل این شهرک را به مکان مناسبی برای احداث کارخانجات جدید تبدیل کرده است.

بشارت تصریح کرد: هم اکنون فازهای شیمیایی، نساجی، غذایی، فلزی، سلولزی، برق و الکترونیک و کانی‌های سنگ در این شهرک مشغول به کار هستند که از این تعداد ۱۰۰و احد با ۲ هزار نفر نیرو در حال فعالیت است.

سهولت دسترسی به جاده اصلی، وجود نیروی انسانی متخصص، معافیت مالیاتی، ارزانی زمین و وجود زیرساخت‌های کامل شهرک را به مکان مناسبی برای احداث کارخانه‌های جدید تبدیل کرده است.

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

۷۵۳۶/‏‬ ۶۱۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =