۲۶ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۶:۵۶
کد خبرنگار: 1291
کد خبر: 83355076
۰ نفر
شیوه نامه عقب نشینی معابر شهرکرد بازنگری شود

شهرکرد- ایرنا- نایب رئیس شورای اسلامی شهرکرد گفت: شهرداری باید شیوه نامه عقب نشینی معابر شهرکرد را بازنگری کند.

به گزارش ایرنا، فرهاد رئیسی دهکردی شامگاه شنبه در یکصد و هفتادمین نشست علنی شورای اسلامی شهرکرد تاکید کرد: هم اینک به علت قیمت های بسیار بالای املاک در مرکز چهارمحال و بختیاری، عقب نشینی معابر شهری در مرکز استان با مشکل مواجه شده است و همین امر قفل شدن روند توسعه و پیشرفت طرح ها و پروژه های شهری در شهرکرد را بدنبال داشته است.

عضو شورای اسلامی شهرکرد نیز گفت: رعایت اصول و مبنای قانونی، اساس و پایه توسعه شهری در بخش های مختلف خواهد بود.

طیبه شریفی تصریح کرد: شرایطی برای تسهیل و ارائه مشوق های سرمایه گذاری به سرمایه گذاران حوزه شهری می تواند در رونق هر چه بیشتر شهرکرد موثر باشد.

وی یادآور شد: شهرداری شهرکرد در این خصوص طرحی علمی را تهیه و برای تصویب به شورای اسلامی ارائه کند.

عضو دیگر شورای اسلامی شهرکرد نیز گفت: شهرداری برای ارتقای کمی و کیفی زیرساخت های گردشگری می تواند در راه اندازی طرح های اقامتگاه های پرداخت عوارض را تخفیف دهد.

حمید فتح اللهی دهکردی تاکید کرد: با این اقدام میزان افزایش حضور گردشگران داخلی و خارجی در شهرکرد افزایش، وضعیت اقتصادی رونق، اشتغال رشد و بیکاری کاهش می یابد.

رئیس شورای اسلامی شهرکرد نیز گفت: شهردار منتخب این شورا است و هر کدام از اعضاء می توانند برابر قانون به وی تذکر دهند و یا انتقاد کنند.

حیدر علیپور دهکردی به انتقادات اخیر یکی اعضای شورای اسلامی شهرکرد نسبت به عملکرد شهردار اشاره و تصریح کرد: البته در روند این انتقاد می شد به گونه ای بهتر عمل کرد.

به گزارش ایرنا، در این نشست، تفریغ بودجه شهرداری شهرکرد مورد بررسی کارشناسی قرار گرفت.

شهرکرد مرکز چهارمحال و بختیاری ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

۷۳۶۲/‏۲۰۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =