۲۵ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۵۷
کد خبرنگار: 2200
کد خبر: 83354991
۰ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه گتوند:  رسانه ها در انتشار اخبار صداقت داشته باشند

دزفول-ایرنا-امام جمعه گتوند با اشاره به اهمیت و نقش رسانه ها در جامعه گفت: رسانه ها در انتشار اخبار صداقت داشته باشند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام اسماعیل اسدپور روز شنبه در دیدار مسئول خبرگزاری جمهوری اسلامی دفتر دزفول (شمال خوزستان) با اشاره به نقش رسانه‌ها در تنویر افکار عمومی اظهار داشت: انتشار اخبار واقعی و درست رسالت رسانه و خبرنگاران است.
وی در دفتر نهاد امامت جمعه گتوند افزود: موجی که یک رسانه ایجاد می‌کند هم می‌تواند فرهنگ سازی و هم هویت زدایی کند.

امام جمعه گتوند با بیان اینکه رسانه در بعد اخلاقی می‌تواند مردم را به اوج ببرد، گفت: رسانه توانایی پویا کردن فضای اجتماعی را دارد لذا خبرنگاران باید به اهمیت کار خود واقف باشند.

وی با اهمیت خواندن نفس خبرنگار گفت: نفس خبرنگار روی مردم اثر دارد لذا خبرنگاران باید بر روی نفس خود کار کنند تا مخاطبان آنها اثر بیشتری بپذیرند.
حجت الاسلام اسدپور با تاکید بر لزوم خودداری خبرنگاران از غرض ورزی در انتشار اخبار افزود: اگر خبرنگاری اخبار را با غرض انتشار دهد اثرگذاری آن خبر در دراز مدت از بین می‌رود و به فراموشی سپرده می‌شود.‌
وی با اشاره به ظرفیت‌های این شهرستان بویژه در بخش‌های گردشگری و کشاورزی گفت: صادرات محصولات کشاورزی، مناطق گردشگری و دیگر ظرفیت‌های شهرستان گتوند باید از سوی رسانه‌ها بیشتر انعکاس داده شوند.
امام جمعه گتوند افزود: سال‌های گذشته مجوز کاشت شلتوک به دیگر شهرها داده شد ولی به کشاورزان شهرستان گتوند داده نشد که لازم است خبرنگاران روی این مبحث کار کنند.
وی با تقدیر از فعالیت خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در انتشار اخبار و رویدادهای شهرستان گتوند گفت: خبرنگاران این شهرستان باید در فضای مجازی فعالیت بیشتری داشته باشند و از این ظرفیت در انعکاس اخبار استفاده کنند.

در این دیدار درخصوص شیوه‌های نوین اطلاع رسانی و همچنین نحوه تعامل هرچه بیشتر نهاد امامت جمعه گتوند و خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خبرگزاری رسمی کشور بحث و تبادل نظر شد.
۷۴۶۷/۳۰۲۲
 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =