۳۴۶ میلیارد ریال وام اشتغال به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد

یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۳۴۶ میلیارد و ۲۲۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغال از ابتدای امسال تاکنون به مددجویان روستایی و عشایری زیر پوشش کمیته امداد این استان پرداخت شده است.

قباد مبشری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۹۵۹ طرح اشتغالزایی با این میزان تسهیلات برای مددجویان روستایی و عشایری زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد اجرا شد.

وی افزود: پرداخت این میزان تسهیلات از محل اعتبارات اشتغال روستایی و عشایری سال ۱۳۹۸ مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بوده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: بر اساس قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری مبلغ ۷۳۸ میلیارد ریال در سال ۱۳۹۸ به اشتغال مددجویان روستایی و عشایری زیر پوشش کمیته امداد این استان اختصاص یافت.

مبشری عنوان کرد: تاکنون سه هزار و ۱۳۹ طرح اشتغالزایی از سوی مددجویان روستایی و عشایری زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد به منظور دریافت تسهیلات در سامانه ملی کارا ثبت شده است.

وی ابراز داشت: یک هزار و ۸۷۳ مورد از این تعداد طرح اشتغالزایی با اعتبار ۷۰۱ میلیارد و ۸۹۰ میلیون ریال تأیید شده است.

مبشری گفت: ۹۵۹ طرح اشتغالزایی از مجموع این یک هزار و ۸۷۳ مورد برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

وی اظهار داشت: ۳۴۶ میلیارد و ۲۲۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی به این تعداد طرح پرداخت و همگی آنها نیز اجرا شد.

۴۰ هزار و ۸۲۳ خانوار با جمعیت ۱۰۳ هزار و ۷۲۵ نفر زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند.

۱۶۶۲/‏۷۵۳۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =