۲۵ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۲۴
کد خبرنگار: 1794
کد خبر: 83354948
۰ نفر
حل مشکلات آوج نیازمند حمایت‌های ویژه و ملی است

قزوین – ایرنا – نماینده مردم شهرستان بویین زهرا و آوج گفت: شهرستان آوج یک نوزاد و کودک تازه به راه افتاده است و حل مشکلات آن نیازمند حمایت‌های ویژه و ملی است.

روح الله بابایی صالح روز شنبه در آئین معارفه نصرت الله علیرضایی فرماندار جدید آوج که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، افزود: آوج با شهرستان‌های دیگر استان فرق دارد و همه مسئولان و مدیران باید برای حل مشکلات این شهرستان نگاه ویژه داشته باشند.

وی اضافه کرد: بسیاری از ادارات و دستگاه‌های این شهرستان با کمبود نیرو مشغول خدمت به مردم هستند و از فرماندار جدید و مسئولان استان تکمیل چارت نیروهای این دستگاه را درخواست داریم.

بابایی صالح افزود: این شهرستان، شهیدان شاخصی را در دفاع از انقلاب اسلامی تقدیم کرده است و باید مسئولان به گونه‌ای برای خدمت به مردم این شهرستان در محضر شهدا کار کنند که در قیامت شرمنده آنها نباشیم.

این نماینده با اشاره به خدمات صورت گرفته در این شهرستان، اضافه کرد: طی سه سال گذشته ۱۱۴ میلیارد تومان اعتبار ملی در قالب اعتبارات سفر رئیس جمهوری برای گازرسانی به تمامی روستاهای شهرستان اختصاص یافت که در تاریخ این شهرستان بی سابقه است.

وی گفت: امیدواریم فرماندار جدید نیز در این شهرستان با اولویت قرار دادن خدمتگزاری به مردم با روحیه جهادی تلاش کرده و برای تحقق عدالت در این شهرستان و حل مشکلات آوج گام بردارد.

شهرستان آوج با مرکزیت شهری به همین نام در ۱۲۰ کیلومتری جنوب غربی استان قزوین واقع شده است.

۶۱۰۱