نصیرزاده : کمیته ملی المپیک تمامی مسئولیت تیم امید را به فدراسیون فوتبال واگذار کند

تهران- ایرنا- «هوشنگ نصیر زاده» عضو هیات رییسه سازمان لیگ گفت: کمیته ملی المپیک بهتر است تمامی مسئولیت تیم زیر ۲۳ سال را به فدراسیون فوتبال واگذار کند تا نتیجه لازم را کسب کند.

نصیرزاده پس از برگزاری نخستین تمرین تیم زیر ۲۳ در دوره جدید با هدایت «فرهاد مجیدی» که امروز (شنبه) در زمین شماره یک آکادمی فوتبال برگزار شد، به ایرنا گفت: طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال متولی فوتبال کشور است؛ از این رو بهتر است این فدراسیون درباره تیم امید تصمیم گیری کند.

عضو هیات رییسه سازمان لیگ ادامه داد: ما معتقدیم همان طور که فدراسیون فوتبال تیم ملی را به جام جهانی برده است، این تشکیلات توانایی لازم را دارد تا تیم المپیک را به المپیک ببرد.
وی درباره سرمربیگری «فرهاد مجیدی» در تیم زیر ۲۳ سال ایران نیز گفت: مجیدی از جمله بازیکنان با استعداد فوتبال ایران است و می تواند در تیم امید تاثیر گذار باشد، برای او در این پست آرزوی موفقیت می کنم.
مجیدی در پایان تمرین امروز تیم امید درباره دیدارهای تدارکاتی این تیم در آینده گفت: منتظر برنامه سازمان لیگ هستیم.

عضو هیات رییسه سازمان لیگ در این خصوص نیزاظهارداشت: صحبت هایی که مجیدی در این خصوص داشته، کاملا صحیح است البته سازمان لیگ نیز در حال دریافت اطلاعات لازم برنامه مسابقات AFC و برنامه مسابقات FIFA است تا دیدارهای لیگ داخلی را برنامه ریزی کنند اما به طور حتم مسئولان سازمان لیگ برای کامل کردن برنامه این سازمان، برنامه های اردو و دیدارهای تدارکاتی برای تیم های ملی و زیر ۲۳ سال را در اولویت قرار خواهند داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =