مسیر میزبانی اردبیل از مسابقات جهانی هموار شده است

اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت: مسیر برای میزبانی اردبیل از مسابقه‌های ورزشی مهم جهانی با همکاری مردم و تلاش مدیران هموار شده است.

به گزارش ایرنا، اکبر بهنامجو عصر شنبه در نشست شورای عالی ورزش استان اردبیل افزود: پیشینه بسیار خوب برگزاری چند مسابقه ورزشی بین المللی طی چند سال اخیر موضوع دریافت امتیاز میزبانی رقابت‌های بسیار مهم جهانی از جمله مسابقات لیگ والیبال مردان جهان را تسهیل کرد.

وی با بیان اینکه برگزاری هفته چهارم لیگ والیبال مردان جهان در شهر اردبیل را به فال نیک می‌گیریم ابراز امیدواری کرد که این رویداد به عنوان نقطه عطفی در تاریخ ورزش این دیار به شکوفایی هرچه بیشتر استعدادها و شادابی نوجوانان و جوانان استان کمک کند.

استاندار اردبیل که در این نشست با حکم رسمی وزیر ورزش و جوانان به عنوان رئیس ستاد برگزاری مسابقات هفته چهارم لیگ والیبال مردان جهان منصوب گردید، همچنین به شرایط کنونی ایران و محاصره اقتصادی از سوی نظام سلطه به سرکردگی آمریکا اشاره و اظهار کرد: برگزاری هرچه منظم تر، باشکوه‌تر و بهتر این دوره از رقابت‌ها در اردبیل وجود آرامش و امینت کامل در ایران و حتی در استان‌های مرزی ایران را به جهانیان نشان خواهد داد.

بهنامجو، از تماشاگران و ورزش دوستان اردبیلی خواست همچون دوره‌های قبلی با انضباط و در عین حال پرشور نام ایران زمین و اردبیل را آنچنان در سالن فریاد بزنند که به گوش جهانیان برسد.

وی همچنین از علاقه مندانی که با توجه به محدودیت ظرفیت سالن ورزشی رضازاده موفق به تهیه بلیط نشده اند بطور جدی خواست از پافشاری برای حضور در سالن برگزاری این رقابت‌ها پرهیز کنند و گفت: علاوه بر مکان‌های عمومی، مردم مشتاق می‌توانند ازطریق تلویزیون منازل این مسابقات را تماشا کنند.

بهنامجو از زحمات و تلاش‌های همه دست اندرکاران رسانه‌های گروهی استان اردبیل که از مدت‌ها قبل با فضا سازی مناسب زمینه برگزاری هرچه باشکوه‌تر و مطلوب‌تر هفته چهارم لیگ والیبال مردان جهان در اردبیل را فراهم کرده اند قدردانی کرد و خواستار ادامه این روند شد.

هفته چهارم مسابقات لیگ والیبال مردان جهان روزهای ۳۱ خرداد تا دوم تیر ماه امسال در سالن ورزشی رضا زاده اردبیل برگزار خواهد شد.

۶۰۱۹/‏۶۰۱۶

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =