۲۵ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۲۶
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 83354807
۰ نفر
 ۱۵۰ هزار لیتر نفت خام قاچاق در شهرستان اهواز کشف شد

اهواز- ایرنا- فرمانده انتظامی خوزستان گفت: ۱۵۰ هزار لیتر نفت خام قاچاق به ارزش ۶ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال در شهرستان اهواز کشف شد.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده عصر شنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی، ماموران پلیس امنیت عمومی استان با رصد اطلاعاتی و گشت زنی مستمر و نامحسوس، یک شرکت خصوصی دپوی سوخت قاچاق را در یکی از مناطق شهرستان اهواز شناسایی کردند.
وی افزود: ماموران پلیس به همراه نمایندگان شرکت نفت و گاز با حضور در شرکت مذکور یک مخزن بزرگ مخصوص نگهداری مواد نفتی و یک دستگاه کامیون حمل سوخت را کشف کردند.
سردار عباس زاده با اشاره به دستگیری سه متهم در این رابطه، تصریح کرد: کارشناسان ارزش سوخت قاچاق کشف شده را بالغ بر ۶ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال برآورد کردند.
فرمانده انتظامی خوزستان با تاکید بر برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با قاچاق کالا و سرمایه های ملی گفت: مبارزه با قاچاق از ماموریت های مهم و مستمر پلیس برای رشد و شکوفایی اقتصاد کشور است.
پیش از این نیز فرمانده انتظامی خوزستان از کشف ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق به ارزش بیش از یک میلیارد ریال در کلانشهر اهواز خبر داده بود.
۹۵۹۴/‏۶۰۰۲/‏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =