۲۵ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۲۴
کد خبرنگار: 1250
کد خبر: 83354753
۰ نفر
سه پروژه عمرانی و خدماتی در دماوند مورد بهره‌برداری قرار گرفت

تهران-ایرنا- سه پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۶۸۰ میلیون تومان در شهرستان دماوند مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرماندار شهرستان دماوند روز شنبه در حاشیه افتتاح و بهره برداری پروژه های عمرانی و خدماتی روستای خرمده از توابع بخش مرکزی شهرستان دماوند و همچنین پروژه برق رسانی شهرک فاطمیه شهر دماوند اظهار داشت: با توجه به سیاست های مد نظر شهرستان مبنی بر افتتاح و بهره برداری از پروژه های عمرانی و خدماتی، تمام دستگاه و نهادهای اجرایی درپایان هر فصل، پروژه و طرح های مختلف خود را در هفته پایانی مورد افتتاح و بهره برداری قرار می دهند.

فاطمه فرزام، با اشاره به پروژه های قابل افتتاح سه ماهه اول سال، افزود: امروز زیر سازی و آسفالت روستای خرمده به مساحت ۱۶۰۰ مترمربع و اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان و همچنین اجرای طرح جدول گذاری کانیو به طول ۱۸۰ متر مربع در با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیون تومان نخستین پروژه ای بود که در این روستا مورد بهره برداری قرار گرفت.

این مقام مسئول ادامه داد: بهسازی پل آهنی روستا به عنوان پل اصلی این روستا با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیون تومان به عنوان دومین پروژه عمرانی این روستا مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

فرزام گفت: همچنین تامین شبکه برق شهرک فاطمیه، از شهرک های شهر دماوند با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان به منظور تحت پوشش قرار دادن ۲۰۰ خانوار به عنوان یکی از پروژه های خدماتی مورد افتتاح و بهره برداری بود.

معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه این شبکه شامل ۳ دستگاه ترانس ۲۰۰ کیلو وات است، تصریح کرد: خطوط توزیع برق این شبکه شامل شبکه فشار متوسط به طول ۳۵۴ متر و شبکه فشار ضعیف به طول یک هزار ۴۹۳ متر است که به تعداد هر شبکه فشار ضعیف یک چراغ روشنایی نصب شده است.

تهرام/۷۲۴۶//‏/۶۱۳۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =