سرمربی روسیه: جو سالن ارومیه را در کشورهای دیگر زیاد ندیده ام

ارومیه- ایرنا- سرمربی تیم ملی والیبال روسیه گفت: سالن ارومیه جو فوق‌العاده‌ای دارد و مانند آن را در کشورهای دیگر زیاد ندیده ام.

توماس ساملوو روز شنبه و پس از پیروزی سه بر یک تیمش مقابل کانادا در هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال اظهار داشت: تورنمنت بسیار سختی داریم و امروز هم بازی با کانادا برای ما بسیار سخت بود.

او ادامه داد: کانادا همیشه تیمی غیرقابل پیش‌بینی است و کارهای غیرممکن را ممکن می‌کند اما امروز کانادا در سرویس اشتباه‌های زیادی داشت و به ما کمک کرد تا پیروز شویم.

سرمربی روسیه درباره مسابقه فردای تیمش مقابل ایران نیز گفت: در جو عالی که تماشاگران ایرانی در سالن به وجود می‌آورند، بدون شک بازی سختی در پیش داریم؛ فضای این سالن بسیار زیباست و در کمتر کشوری می‌توانیم مشابه آن را پیدا کنیم.

وی با تاکید بر اینکه تلاش می‌کنند تا در این جو زیبا عملکرد خوبی ارائه دهند، گفت: مطمئن باشید پس از پایان این بازی، جوانان زیادی به والیبال علاقه مند خواهند شد.

«ایگور کوبزار» کاپیتان روسیه هم در این نشست خبری گفت: خیلی مهم بود که در این بازی پیروز شویم تا جایگاه خودمان را در بالای جدول رده‌بندی مسابقات حفظ کنیم.

وی که زمانی در تیم «زنیت کازان» روسیه با سعید معروف همبازی بود، خاطر نشان کرد: خاطره‌های خوبی از معروف دارم؛ در آن سال هر کدام که به عنوان بازیکن اصلی وارد میدان می‌شدیم تلاش می‌کردیم به هم کمک کنیم.

کاپیتان روسیه درباره جوان گرایی در این تیم گفت: تیم ما تغییرات زیادی در بازیکنانش داشته است اما نتیجه این تغییر ترکیب را دیده‌ایم و توانسته‌ایم جایگاه خوبی در این فصل لیگ ملت‌ها به دست بیاوریم.

تیم ملی روسیه امروز (شنبه) در هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال با نتیجه سه بر یک کانادا را شکست داد و موقتی به صدر جدول رده‌بندی مسابقات صعود کرد.

۲۰۲۴/‏۳۰۷۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =