۲۵ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۴۶
کد خبرنگار: 1053
کد خبر: 83354231
۰ نفر
هیچ کوتاهی از مدیران در جهت رونق تولید پذیرفته نیست

قزوین - ایرنا - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری قزوین گفت: هیچ کوتاهی از مدیران اجرایی در جهت رونق تولید پذیرفته نیست چرا که تقویت تولید و رونق اقتصاد اولویت اساسی کشور بوده و همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار داشته است.

منوچهر حبیبی روز شنبه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین تصریح کرد: شوراهای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور سران سه قوا که مرتب برگزار می شود طی نشست های قبلی خود تصمیمات و مصوبات بسیار مهم و راهگشایی در راستای کمک به تولید داشته است.

وی ادامه داد: بر همین اساس و با توجه به ماده ۱۶۷ قانون مالیات های مستقیم، اگر واحدی تولیدی مشکل دار برنامه های کاری خود را جهت تقویت تولید به کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید داده و آنان نیز برنامه های یاد شده را تایید کنند. امکان تقسیط تسهیلات آنان تا ۶۰ ماه دیگر نیز وجود خواهد داشت.

حبیبی با بیان اینک: مسئولان دستگاه های اجرای استان باید راهکاری های خود را به منظور کمک و احیای واحدهای صنعتی، کشاورزی و گردشگری ارایه دهند.

وی خاطرنشان کرد: همه تلاش ما باید در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در جهت رونق تولید و کمک به آن باشد و هیچ اهمال و کم کاری را در این رابطه قبول نخواهیم کرد:

در ادامه مشکلات ۲ واحد تولیدی مینای قزوین و مس طارم مطرح و تصمیمات لازم در جهت کمک به معضلات آنان ارایه شد.

۸۰۵۴*۳۰۱۳