ارسال پیامک های طرح ترافیک خبرنگاری تا آخر هفته پایان می یابد

تهران- ایرنا- مسئول بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه خبرنگاری طرح ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: روند ارسال پیامک های طرح ترافیک خبرنگاری به متقاضیان احراز صلاحیت شده تا پایان این هفته به اتمام می رسد.

فرهاد خوانساری روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: امسال ۲ هزار و ۶۰ سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری طبق مصوبه شورای شهر تهران به این قشر داده می شود و تا کنون بیشتر پیامک ها مبنی بر اختصاص این طرح به خبرنگاران متقاضی ارسال شده است.

وی ادامه داد: بیش از ۵ هزار و ۵۰۰ درخواست طرح ترافیک خبرنگاری به شهرداری تهران ارسال شده اما طبق مصوبه شورای شهر نمی توانیم بیش از ۲ هزار ۶۰ سهمیه به خبرنگاران بدهیم.

به گفته خوانساری، از هفته پیش نیز کار بررسی اعتراضات و مدارک خبرنگاران در حال انجام است و امیدواریم تا پایان این هفته این کار به اتمام برسد.

وی افزود: به تمامی خبرنگارانی که سهمیه طرح ترافیک نرسیده کارت بلیت رایگان مترو و اتوبوس با اعتبار یکسال داده می شود.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: اسامی خبرنگارانی که طرح دریافت کنند در سامانه شفافیت به نشانی http://shafaf.tehran.ir منتشر می‌شود.

به گزارش ایرنا، زمان اجرایی روزانه طرح جدید ترافیک ۶:۳۰ تا ۱۹ است، ضمن اینکه روزهای پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل نیز طرح‌های ترافیکی (ترافیک و زوج و فرد) اجرا نمی‌شود.

همچنین براساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران افرادی که مشمول طرح ترافیک خبرنگاری شوند از تخفیف ۹۰ درصدی برای ورود به محدوده های طرح های ترافیکی پایتخت بهره مند می شوند.

تهرا م/۹۳۴۳/‌/۱۳۴۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =