عیادت وزیر فرهنگ از پدرسالار سینمای ایران

تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در منزل «محمدعلی کشاورز» به عیادت این بازیگر پیشکسوت کشوررفت.

سید عباس صالحی در ادامه سلسله دیدار و ملاقات خود با اهالی فرهنگ، هنر و رسانه، این بار به عیادت «محمد علی کشاورز» نقش آفرین سریال پدرسالار رفت و جویای احوال این هنرمند پیشکسوت شد.

وی در فضایی صمیمانه به گفت وگو با این هنرمند پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون کشور پرداخت.

محمدعلی کشاورز نیز در این دیدار ضمن قدردانی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیأت همراه از حال و هوای این روزهای خود، گفت.

وی از زندگی خود در اصفهان و عزیمت به تهران و رجوع به تئاتر ونحوه آغاز بازیگری دراین هنرنمایشی گفت و افزود: از علی حاتمی نجابت را آموخته است.

این هنرمند پیشکسوت سینما و تئاتر کشور همچنین از علی نصیریان و مهارتش در بازیگری یاد کرد و افزود: او برای تئاتر کشور زحمات فراوانی را متقبل شده که باید همواره قدردان آن باشیم.

کشاورز همچنین با گرامیداشت خاطراستاد زنده یاد «حمید سمندریان»، تاکید کرد: تئاتر ایران مدیون زحمات اوست.

از پنج تن سینمای ایران، تنها کشاورز و نصیریان در قید حیات هستند و عزت‌الله انتظامی، جمشید مشایخی و داود رشیدی دار فانی را وداع گفته‌اند.

سید مجتبی حسینی معاون امور هنری وزیر، سیدحسین سیدزاده مدیر عامل صندوق اعتباری هنر و مهدی محمدی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیر هیأت رسیدگی به امور مراکز فرهنگی کشور و سید مهدی طباطبایی مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این دیدار حضور داشتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =