۲۵ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۳۴
کد خبرنگار: 759
کد خبر: 83353818
۱ نفر
برگزاری رسیتال آواز کلاسیک ویژه بانوان در فرهنگسرای نیاوران

تهران - ایرنا - کنسرت رسیتال آواز کلاسیک ویژه بانوان، به خوانندگی نادیا بیسترویچ، ۲۹ خرداد در فرهنگسرای نیاوران اجرا خواهد شد.

بر اساس اعلام روز شنبه روابط عمومی بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران، در این کنسرت هستی صفایی به عنوان نوازنده پیانو، بیستروویچ را همراهی می‌کند.

نادیا بیسترویچ خواننده اپرا و فارغ‎التحصیل رشته آواز کلاسیک از کنسرواتور وین است و تا کنون اجراهای متعددی در کشورهایی همچون اتریش، ایتالیا، و اسلوانی داشته است. کنسرت پیش رو نخستین اجرای این خواننده ایرانی کروات ویژه بانوان و پس از اجرای آئین بازگشایی ارکستر سمفونیک تهران در ایران خواهد بود.

رپرتوار این اجرا دو بخش کلاسیک و فولکلور را در بر می‌گیرد. در بخش کلاسیک قطعاتی به زبان‌های ایتالیایی، آلمانی، انگلیسی، چک و کرواسی اجرا خواهد شد. بخش دیگر به اجرای قطعات فولکلور کرواسی اختصاص خواهد یافت. این کنسرت بخش ویژه‌ای دارد که در آن بیسترویچ به اجرای فولکلور ایرانی با تنظیم تازه‌ای از سهراب کاشف می‌پردازد.

رسیتال آواز کلاسیک ویژه بانوان، چهارشنبه (۲۹ خرداد) ساعت ۲۱ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌رود. علاقمندان می‌توانند جهت تهیه بلیت به سایت ایران کنسرت یا گیشه فرهنگسرا مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =