قایقران های برتر کشور در چهارمحال و بختیاری معرفی شدند

شهرکرد -ایرنا- نفرات برتر مسابقات قایقرانی ایران به میزبانی شهرستان سامان چهارمحال و بختیاری روز شنبه اعلام شد.

به گزارش ایرنا، مسابقات قایقرانی استان‌های کشور به میزبانی سوادجان چهارمحال و بختیاری در رودخانه زاینده رود به مدت دو روز به در بخش مردان و زنان در حال برگزاری است.

در این دوره از مسابقات در بخش اسلالوم قایقرانی مردان در کانوی جوانان محمد مهدی کنارنگ از چهارمحال و بختیاری اول شد و محمد مهدوی نیا از تهران دوم و عرفان آقایی از گیلان سوم شد.
همچنین در کایاک جوانان محمد مهدی کنارنگ از چهارمحال و بختیاری، مرصاد واحدی از البرز و فراز حسینیان از اصفهان به ترتیب اول تا سوم شدند.
در کانو بزرگسالان نیز امیررضا نژاد از تهران قهرمان شد، مهدی نظری از گیلان دوم و مهران رضایی منش از کرمانشاه در جایگاه سوم قرار گرفت.
همچنین در کایاک بزرگسالان آریا جعفری از اصفهان اول شد، مهدی نظری از گیلان و مصطفی بیانی از مازندران دوم و سوم شدند.
و در رده سنی پیشکسوتان نیز مهرداد رحیمی از چهارمحال و بختیاری بر سکوی نخست ایستاد، حسین بیگی از تهران دوم شد و محسن ریاحی از اصفهان در جایگاه سومی قرار گرفت.
مسابقات قهرمانی اسلالوم کشور در بخش مردان در سه رده سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان با حضور ۱۱ تیم تهران، البرز، قزوین، همدان، مرکزی، مازندران، گیلان، کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، اصفهان و بوشهر به میزبانی رودخانه زاینده روز چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
این رقابت‌ها در رده سنی جوانان، بزرگسالان در بخش‌های کایاک یک نفره و کانو یک نفره و در رده سنی پیشکسوتان در کایاک یک نفره انجام شد و ورزشکاران در دو دور به رقابت پرداختند.

شهرستان سامان در ۲۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری است و بخشی از زاینده رود بزرگ ای این شهرستان عبور می‌کند.

۲۰۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =