ساعات کار ادارات در لرستان تغییر کرد

خرم آباد - ایرنا - سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گقت: ساعت کاری ادارات این استان از روز شنبه 25خردادماه تغییر می کند.

به گزارش ایرنا محمد موحد پور روز جمعه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: ساعات کاری کلیه ادارات و دستگاه‌های دولتی، بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر مؤسسات عمومی غیر دولتی، به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی به ویژه رعایت الگوی مصرف برق و در راستای افزایش پایداری شبکه و جلوگیری از خاموشی و قطعی برق از فردا شنبه ۲۵ خرداد ماه تا ۱۵ شهریور یک ساعت زودتر آغاز می‌شود.

وی افزود: در همین راستا حضور کارکنان دستگاه‌های اداری و اجرایی در دوره زمانی ذکر شده فوق در محل کار، شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۳:۴۵ و پنجشنبه‌ها از ۶:۳۰ تا ۱۳:۰۰ خواهد بود.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری با اشاره به اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی موظفند پس از پایان ساعات کار اداری نسبت به صرفه جویی در مصرف برق نظارت لازم را داشته باشند، افزود؛ ساعات کار بیمارستان‌ها، مراکز درمانی، خدماتی امدادرسانی و آتش نشانی به روال معمول خواهد بود.

موحد پور گفت: بنا به دستور استاندار شرکت توزیع برق نیز به منظور کنترل و نظارت بر مصرف برق توسط ادارات و سازمان‌ها در دوره زمانی فوق‌الذکر موظف است گروه‌های را تشکیل داده و نتیجه را هر ۱۵ روز یکبار به استانداری گزارش نماید.

‏۶۰۶۰/‏ ۷۲۶۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =