خودروی حامل بنزین یک خانه در گلشهر چابهار را به آتش کشید

چابهار- ایرنا- مسئول آتش نشانی شهرداری چابهار گفت: خودروی ۴۰۵ حامل بنزین یک خانه در گلشهر این شهر را به آتش کشید و خسارت مالی زیادی برجا گذاشت.

ابوالحسن سراوانی جمعه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پس از وقوع آتش سوزی در یک خانه در محدوده گلشهر چابهار نیروهای آتش نشانی با تجهیزات کامل اعزام و در کمتر از نیم ساعت آتش را مهار کردند.

وی تصریح کرد: آتش نشانان شهرداری بندر چابهار با تلاش همه جانبه خودباعث نجات یافتن چهار نفر از اعضای خانواده گرفتار شده در حریق شدند.

مسئول آتش نشانی شهرداری چابهار در تشریح جزئیات این حادثه گفت: در پی تماس یک شهروند با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری از وقوع حادثه حریق یک دستگاه خودروی پژوه ۴۰۵ حامل فرآورده نفتی از نوع بنزین در منزل مسکونی واقع در شهرک گلشهر خیابان محراب بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۲ گلشهر و ایستگاه یک به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: با کمترین زمان نیروهای آتش نشانی با سه دستگاه خودروی سنگین، یک دستگاه خودروی نیمه سنگین و یک دستگاه خودروی سبک حامل کف خاموش کننده در محل حاضر و نسبت به اطفا حریق که ۲۵ دقیقه بطول انجامید اقدام کردند.
سراوانی بیان کرد: در این حادثه ۲ آتش نشان دچار سوختگی سطحی و چهار نفر از اعضای خانواده دچار دود گرفتگی شدند که با حضور عامل اورژانس در محل حادثه اکسیژن تراپی و درمان شدند.

۳۰۴۳**۳۲۱۳

پروندهٔ خبری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =