چین طراحی «نشان» بازی های آسیایی ۲۰۲۲ را به مسابقه گذاشت

پکن- ایرنا- کمیته سازماندهی نوزدهمین دور بازی های آسیایی ۲۰۲۲ که در شهر هانگجو واقع در شرق چین برگزار می شود برای جمع آوری طرح ها و ایده های مرتبط با «نشان» این رقابت ها فراخوان داد.

در فراخوانی که به همین منظور توسط وب سایت رسمی این بازی ها منتشر شده آمده است طرح هایی که قرار است برای نشان بازی های مذکور تهیه شوند باید هم نماد بازی های آسیایی و هم تاریخ و فرهنگ شهر هانگجو چین را در خود داشته و توام با نوآوری باشند.
این طرح ها باید حامل پیام های فرهنگی، دوستی بین کشورها و ملت ها، نواوری، روحیه و اخلاق ورزشی، عشق و محبت و عناصری از این قبیل باشد و برای همه اقشار و افراد از هر گروه و جنسیتی جذابیت داشته باشند.
شورای المپیک آسیا نیز از این اقدام استقبال کرده و ضمن ارسال پیامی ابراز امیدواری نموده است نشان بازی ها برای همه مردم دنیا جذابیت داشته باشد و این رقابت ها دلهای مردم دنیا را به یکدیگر نزدیکتر کند.
بر اساس این فراخوان، آخرین مهلت ارسال طرح های مربوط به این بازی ها ۱۵ جولای سال ۲۰۱۹ (۲۴ تیر ۱۳۹۸) است، طرح و نشانی که در نهایت مورد تایید قرار گیرد برای بازی های آسیایی و پارا آسیایی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
نتیجه این مسابقه و فراخوان تا پایان سال ۲۰۱۹ میلادی اعلام می شود و برنده آن ۱۲۰ هزار یوان معادل ۱۸ هزار دلار دریافت خواهد کرد.
کسانی که مایل به کسب اطلاعات بیشتری درباره بازی های آسیایی ۲۰۲۲ چین و مشارکت در این فراخوان هستند می توانند به وبسایت این بازی ها به آدرس http://www.hangzhou2022.cn/2022yyhEn/ مراجعه کنند.
نوزدهمین دور بازی های آسیایی هانگجو ۱۰ تا ۲۵ سپتامبر سال ۲۰۲۲ (۱۹ شهریور تا ۳ مهر سال ۱۴۰۱) در این شهر برگزار می شود.
پیش از این دو بار بازی های آسیایی در شهرهای پکن و گوانجو چین برگزار شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =