۲۴ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۰۹
کد خبرنگار: 1489
کد خبر: 83353129
۰ نفر
رونق تولید را در جیرفت محقق می کنیم

جیرفت - ایرنا - سرپرست فرمانداری جیرفت گفت: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و سیاست های اقتصادی دولت با همراهی مردم و حمایت از سرمایه گذاران، رونق تولید را در این شهرستان محقق خواهیم کرد.

ابوذر عطاپور وزیری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به افتتاح بزرگترین کارخانه مس کاتد در جیرفت اشاره کرد و افزود: افتتاح این کارخانه، تازه شروع کار است و سیاست دولت، تقویت بخش تولید در کشور بوده و این رویکرد باید به طور جدی در شهرستان جیرفت عملیاتی شود.
وی با بیان اینکه کارخانه مس کاتد جیرفت برای ۳۰۰ نفر اشتغال ایجاده کرده اظهار داشت: جیرفت از ظرفیت های فوق العاده ای در حوزه های مختلف صنعتی و معدنی برخوردار است که می توان در این بخش ها اقدامات قابل توجهی انجام داد.
سرپرست فرمانداری جیرفت تصریح کرد: رویکرد حمایت از تولید باید در همه دستگاه ها و نهادها ملموس باشد و صِرف شعار حمایت از تولید در یک بنر یا بولتن، کفایت نمی کند.
وی ادامه داد: مدیران دستگاه های اجرایی و بخش های اقتصادی، برنامه های کارشناسی شده خود را برای بهبود وضعیت سرمایه گذاری در این منطقه، ارائه کنند.
عطاپور وزیری بر لزوم ایجاد روحیه همدلی بین مسئولان تاکید کرد و گفت: خوشبختانه از منابع خدادادی بسیار خوبی برخوردار هستیم و همه باید برای بهره مندی از این منابع، به کمک بیایند چون اولویت نخست ما در در این عرصه، حمایت از تولید و اشتغال است.
وی افزود: برای رفع موانع تولید در شهرستان، از تمام توانمان استفاده خواهیم کرد چرا که بحث معیشت مردم، یکی از دغدغه های اصلی دولت است.
عطاپور وزیری اظهار داشت: معرفی کارآفرینان موفق منطقه باید در دستور کار قرار گیرد تا افراد بیشتری برای ورود به عرصه تولید و کارآفرینی تشویق شوند.
وی با اشاره به ظرفیت رسانه ای جیرفت تصریح کرد: انتظار می رود اصحاب رسانه در بحث معرفی ظرفیت های اقتصادی و ایجاد زمینه سرمایه گذاری، پر رنگتر از همیشه ظاهر و روحیه کار و تلاش را در جامعه ترویج دهند.
شهرستان جیرفت با ۳۰۸ هزار نفر جمعیت در فاصله ۲۳۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است.
۷۴۲۹/۷۴۵۰/۵۰۵۴
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =