استقبال پرشور تماشاگران ارومیه‌ای از لیگ ملت‌های والیبال

ارومیه- ایرنا- مسابقات هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال با استقبال پرشور مردم ارومیه آغاز شد و اکنون که حدود 2 ساعت به دیدار تیم های ایران و کانادا باقی مانده، سالن 6 هزار نفری غدیر مملو از جمعیت است.

مسابقات هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال به میزبانی ایران و در شهر ارومیه با حضور تیم‌های ایران، لهستان، روسیه و کانادا برگزار می‌شود و نخستین مسابقه این هفته بین تیم‌های لهستان و روسیه از ساعت ۱۵:۳۰ امروز آغاز شد.

در حالی که مسابقه ایران و کانادا قرار است از ساعت ۱۸:۳۰ آغاز شود، تماشاگران زیادی برای دیدن مسابقه خود را به سالن غدیر ارومیه رساندند و تعدادی از زنان تماشاگر هم که توانسته اند بلیت مسابقه را در روزهای گذشته تهیه کنند، برای تماشای مسابقات وارد سالن شدند.

در طول برگزاری مسابقه روسیه و لهستان، تماشاگران ایرانی بیشتر تیم روسیه را تشویق می‌کنند و این موضوع احتمالاً واکنشی به صحبت‌های توهین‌آمیز میخال کوبیاک درباره ملت ایران است.

پیش از آغاز بازی اول، اینترنت خبرنگاران حاضر در سالن مشکلات زیادی داشت و در نهایت در میانه بازی روسیه و لهستان این مشکل حل شد.

تندیس یدالله کارگرپیشه اسطوره والیبال ایران و ارومیه بیرون سالن غدیر نصب شده اما به خود او آی‌دی کارت و بلیت داده نشده است تا وارد سالن شود و مسابقات را تماشا کند.

ورزشی ** ۲۰۲۴/‏۳۰۷۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =