۲۴ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۳۳
کد خبرنگار: 2083
کد خبر: 83352963
۰ نفر
امام جمعه میامی: مواضع رهبر معظم انقلاب بیانگر اقتدار ایران است

شاهرود- ایرنا- امام جمعه میامی گفت: سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار با نخست وزیر ژاپن بیانگر عزت و اقتدار ایران اسلامی است.

حجت الاسلام والمسلمین قربانعلی صفایی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته میامی در مسجدجامع این شهر با بیان اینکه ملت ایران همواره پشتیبان ولی فقیه است افزود: به توفیق الهی و با وحدت مردم و مسئولان بدون مذاکره با دولت آمریکا و با وجود تحریم به پیشرفت خواهیم رسید.
وی افزود: ملت بیدار ایران اسلامی هیچ گاه تسلیم زورگویی ها و ظلم استکبار نخواهد شد و همواره در برابر توطئه های دشمن مقاومت و ایستادگی می کند.

خطیب جمعه میامی با اشاره اینکه هفته جهاد کشاورزی فرصتی برای گزارش خدمت به مردم است گفت: راه رسیدن به خودکفایی توجه ویژه به کشاورزان است.
وی گفت: رونق تولید باید دغدغه جامعه باشد و مسئولان هم با ارایه تسهیلات و دیگر امکانات به قشر زحمتکش کشاورز رسیدگی بیشتر کنند.

امام جمعه میامی از عملکرد قوه قضائیه در چند ماه گذشته ابراز رضایت کرد و گفت: دستگاه قضایی باید در برخورد با افرادی که حیثیت کشور را به بازی گرفته اند جدی عمل کرده و در مبارزه با مفسدان اقتصادی از هر اقدامی فروگذاری نکند.

صفایی پور به برخی مشکلات مردم میامی اشاره کرد و گفت: این شهرستان توانمندیهای های فراوانی در حوزه های مختلف کشاورزی و صنعتی دارد که با تلاش مردم و مسئولان باید اجرایی شود.
امام جمعه میامی با اشاره به مشکلات مردم بخش کالپوش، افزود: مسئولان برای حل مشکلات مردم روستاهایی که با رانش زمین روبرو هستند برنامه ریزی کرده و اقدام کنند.

وی از کمبود امکانات در بخش های مختلف این شهرستان هم گلایه کرد و گفت: مسئولان نسبت به تخصیص اعتبارهای لازم برای تکمیل طرح های عمرانی میامی تلاش کنند.
درحاشیه برگزاری نمازجمعه این هفته، میزخدمت به مناسبت هفته جهادکشاورزی برگزار شد.

۷۴۰۸/‏۷۳۵۷/‏۶۱۶۷

سرخط اخبار استان‌ها