۲۴ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۰:۵۳
کد خبرنگار: 2089
کد خبر: 83352608
۰ نفر
سرمربی شهرداری سمنان: جریمه های بازیکنان به حالت تعلیق در آمد

سمنان- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری سمنان گفت: باشگاه تمام جریمه هایی که بابت باخت های گذشته بازیکنان در نظر گرفت را به حالت تعلیق در آورده است.

مهدی خوش اقبال شامگاه پنجشنبه در پایان دیدار تیم‌های شهرداری سمنان و شهرداری بندرعباس در لیگ برتر فوتبال ساحلی در گفت و گو با ایرنا افزود: تمام جریمه‌های بازیکنان این تیم در صورت کسب نتیجه در لیگ برتر بخشوده می‌شود.

وی با اشاره به شکست‌های پی در پی تیم فوتبال ساحلی شهرداری سمنان در بازی‌های اخیر بیان کرد: این دیدار، بازی سختی به لحاظ روحی و روانی برای بازیکنان بود که با حمایت هواداران و همدلی به وجود آمده بین بازیکنان، توانستیم بازی خوبی به نمایش گذاشته و پیروز شویم.

خوش اقبال تصریح کرد: شهرداری بندرعباس، تیم دست و پا بسته‌ای نبود و حریف رو به رشد نیز بازی خوبی به نمایش گذاشت.

وی به از دست دادن موقعیت‌های بازیکنان تیم شهرداری سمنان در این دیدار اشاره و خاطرنشان کرد: موقعیت‌های از دست رفته نشان می‌دهد که از لحاظ روانی باید روی بازیکنان تیم بیشتر کار شود هرچند این برد بر روی تیم اثر مثبت داشته است.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری سمنان یادآور شد: بازیکنان این تیم از لحاظ بدنی نیز تحلیل رفته اند که نیاز است نسبت به بدنسازی آنها اقداماتی انجام شود اما اگر شرایط در نیم فصل به همین منوال ادامه یابد، یک تا ۲ بازیکن جدید به تیم اضافه می‌شود.

وی با اشاره به جایگاه تیم شهرداری سمنان در جدول لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور، تاکید کرد: برنامه برای کسب حداقل رتبه‌های میانه جدول لیگ در نیم فصل دوم است.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری سمنان افزود: بازیکنان تا این لحظه لیگ برتر ۳۰ درصد دستمزد خود را دریافت کرده و مشکلی بابت قرارداد ندارند.

عباس بابایی، سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان گفته بود، کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال ساحلی شهرداری سمنان به دنبال کسب نتایج ضعیف در بازی‌های لیگ جریمه می‌شوند.

مرتضی دهرویه در هفته گذشته از سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری سمنان استعفا داد و خوش اقبال جایگزین وی شد.

دیدار تیم‌های شهرداری سمنان و شهرداری بندرعباس از چارچوب هفته دهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی با پیروزی تیم سمنانی همراه بود.

۷۴۰۸/‏ ۹۸۹۱