۲۴ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۰:۵۷
کد خبرنگار: 2089
کد خبر: 83352591
۰ نفر
سرمربی شهرداری بندرعباس: قضاوت داوران سبب واگذاری بازی شد

سمنان- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس با اشاره به تاثیرگذاری قضاوت داور در نتیجه دیدار، گفت: این تیم در اثر نحوه‌ قضاوت داوران بازی را واگذار کرد.

حسین زرنگاری شامگاه پنجشنبه در پایان دیدار شهرداری بندرعباس و شهرداری سمنان در لیگ برتر فوتبال ساحلی افزود: بازیکنان این تیم بازی خوبی به نمایش گذاشتند اما جای تأسف دارد که بازی مطلوب را با اشتباهات داوری واگذار کردیم.

وی با اشاره به هزینه کرد باشگاه‌ها و تلاش‌های بازیکنان و کادر فنی تیم‌های فوتبال ساحلی، بیان کرد: فدراسیون نسبت به قضاوت داوران لیگ برتر فوتبال ساحلی تدابیر اساسی اتخاذ کند.

سرمربی تیم شهرداری بندرعباس ادامه داد: سرپرست این تیم نیز به علت اعتراض نسبت به نحوه قضاوت داور بازی اخراج شد.

زرنگاری با بیان اینکه تیم شهرداری بندرعباس تیمی صددرصد بومی است، خاطرنشان کرد: مدیران تیم برنامه‌ها و تصمیم‌هایی در زمینه مطلوب‌تر شدن وضعیت با هدف کسب نتایج بهتر دارند.

وی تاکید کرد: سعی بر این است تیم شهرداری بندرعباس با بازیکنان بومی حاضر رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی را به پایان برساند.‌

سرمربی تیم شهرداری بندرعباس با مطلوب شمردن بازی‌های نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال ساحلی، گفت: پخش شدن بازیکنان ملی پوش در تیم های مختلف سبب توازن لیگ شده است.

زرنگاری افزود: کیفیت لیگ برتر امسال مطلوب‌تر شده و تیم‌های صدر نشین جدول مانند لیگ‌های گذشته قابل پیش بینی نیستند.

دیدار تیم‌های شهرداری سمنان و شهرداری بندرعباس از چارچوب هفته دهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی با پیروزی تیم سمنانی همراه بود.

۷۴۰۸/‏۹۸۹۱