۲۳ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۲۷
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 83352409
۰ نفر
شهرک صنعتی شماره ۲ خلخال راه اندازی می شود

اردبیل- ایرنا - استاندار اردبیل گفت: ظرفیت شهرک صنعتی شماره یک شهرستان خلخال تکمیل شده و با سرمایه گذاری بنیاد مستضعفان و شرکت شهرک های صنعتی کشور، عملیات اجرایی شهرک صنعتی شماره۲ به زودی آغاز می شود.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، اکبر بهنامجو در جلسه مشترک کارگروه اشتغال و اقتصاد مقاومتی خلخال اظهار کرد: از ۲۳ طرح مصوب جلسات اقتصاد مقاومتی گذشته این شهرستان ۱۶ مورد محقق و ۷ مورد نیز رفع موانع شده است.

وی بیان کرد: با بررسی های صورت گرفته توسط سازمان صمت و شرکت شهرک های صنعتی استان واحدهای تولیدی راکد خلخال احصا شده که از مجموع ۳۸ واحد دارای پروانه بهره برداری ۲۸ مورد فعال بوده و مابقی واحدها در آینده نزدیک تعیین تکلیف می شوند.

او اجرای راه اصلی کلور_درام و شال _ماسوله را جزو پروژه های مهم برای خلخال بر شمرد و گفت: این پروژه ها طبق جدول زمان بندی شده اجرا می شود و با بهره برداری از این مسیرهای گردشگری، خلخال به یکی از قطب های گردشگری کشور تبدیل می شود.

در این جلسه که با حضور صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی و سرمایه گذاران بخش گردشگری دارای مشکل دریافت تسهیلات بانکی برگزار شد، استاندار اردبیل اظهار کرد: با تامین ۳۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی سرمایه در گردش حدود ۸۰ درصد از واحدهای راکد شهرستان خلخال فعال می شوند.

خلخال در جنوب اردبیل واقع است.

۶۰۱۶/‏۷۱۱۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =