رقابت های لیگ ملت های والیبال در ۵ نقطه ارومیه به نمایش درمی آید

ارومیه- ایرنا- شهردار ارومیه گفت: مسابقات هفته سوم لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۹ در پنج نقطه شهر ارومیه برای علاقه مندان ورزش توپ و تور به نمایش عمومی در می آید.

محمد حضرت پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در راستای استفاده هرچه بهتر شهروندان ارومیه‌ای از میزبانی این رقابت‌ها و همچنین تماشای جمعی دیدارهای این لیگ، تلویزیون‌های بزرگ شهری در نقاط مختلف شهر تعبیه شده است.

وی اظهار داشت: دهکده تفریحی و گردشگری چی چست، پارک استقلال / تخم مرغی /، پارک گوللر باغی، پارک کوثر و چهار راه مخابرات پنج نقطه در نظر گرفته شده برای تماشای جمعی شهروندان ارومیه‌ای است.

وی بیان کرد: تدابیر لازم برای جلوگیری از بروز مشکل فنی در پخش این مسابقات انجام شده و مردم والیبال دوست ارومیه می‌توانند با خیال آسوده این مسابقات را تماشا کنند.

به گزارش ایرنا، ارومیه به عنوان پایتخت والیبال آسیا از جمعه تا یکشنبه پیش رو میزبان هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال با حضور تیم‌های ایران، کانادا، لهستان و روسیه خواهد بود و برای برگزاری شایسته این رویداد و میهمان نوازی از ستاره‌های دنیای توپ و تور سنگ تمام گذاشته است.

ارومیه در ردیف ۲۰ شهر میزبان این فصل از لیگ ملت‌های والیبال قرار دارد و نامش در کنار شهرهای پرآوازه ای چون میلان ایتالیا، بریزبین استرالیا، لایپزیگ آلمان، توکیوی ژاپن، اتاوای کانادا و کن فرانسه ذکر می‌شود.

مسوولان آذربایجان غربی نیز بر همین اساس به دنبال میزبانی شایسته از این رقابت‌های بین المللی هستند و برای رعایت استانداردهای سختگیرانه فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) و همچنین کسب رضایت فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی اقدامات گسترده‌ای انجام داده‌اند.

۷۱۲۹/‏۸۱۳۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =