۲۳ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۲
کد خبرنگار: 951
کد خبر: 83352148
۰ نفر
دادستان سمنان: نیازمند همکاری مردم در کاهش جرم هستیم

سمنان- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب مرکز سمنان گفت: دادستانی سمنان برای کاهش روز افزون وقوع جرم در مرکز استان نیازمند همکاری و همراهی مردم است.

شریف ابراهیمی روز پنجشنبه در آئین معارفه خود که با حضور دادستان کل کشور در سالن جلسات دادگستری سمنان برگزار شد افزود: مردم نقشی مهم در کاهش وقوع جرم و بزهکاری اجتماعی دارند که باید با فرهنگ سازی در مسیر اصولی برای کاهش آسیب‌ها گام برداشت.

وی خاطر نشان کرد: دادستانی سمنان در کنار مردم است و با تعامل و همکاری دستگاه قضا با دستگاه‌های اجرایی روند امنیت و توسعه در استان روز به روز افزایش می‌یابد.

دستگاه قضا حامی واقعی فعالان اقتصادی سمنان

دادستان سابق عمومی و انقلاب مرکز سمنان گفت: در سال های گذشته هیچیک از فعالان اقتصادی که به بانک‌های عامل و بیمه و امور مالیاتی بدهی داشتند در استان سمنان دستگیر نشدند.

حیدرآسیابی تصریح کرد: دستگاه قضا با تمام وجود برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در بحث اقتصاد مقاومتی و رونق تولید در سمنان تلاش می‌کند.

وی تصریح کرد: دادستانی سمنان در سال‌های گذشته با تمام وجود برای توسعه اقتصادی استان تلاش کرده که امیدواریم این مسیر برای تحقق شعار سال در سمنان ادامه یابد.

دادستان عمومی و انقلاب سابق مرکز سمنان گفت: حمایت از فعالان اقتصادی با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب در سمنان انجام شد و بخش قابل توجهی از مشکلات قضائی این واحدها در سال‌های گذشته برطرف شد.

در این آئین حجت الاسلام محمد جعفر منتظری دادستان کل کشور و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی حضور داشتند و شریف ابراهیمی به عنوان دادستان عمومی و انقلاب مرکز سمنان معرفی و از تلاش‌های حیدر آسیابی قدردانی شد.

۷۳۳۹/۷۴۰۸