۲۳ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۹
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 83352128
۰ نفر
وزیر ورزش: امسال ۷۰۰ طرح ورزشی به بهره برداری می رسد

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان گفت: با وجود مشکلات فراوان ناشی از تحریم های ناجوانمردانه آمریکا علیه ایران اسلامی، تا پایان سال ۹۸ بیش از ۷۰۰ طرح ورزشی در مناطق مختلف کشور به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایرنا، مسعود سلطانی فر روز پنچشنبه در آئین افتتاح دو طرح ورزشی شهرستان پاکدشت اظهار داشت: امروز کشور با تحریم‌های بی رحمانه و گسترده آمریکا علیه ملت ایران مواجه است که روز به روز منابع درآمدی و مالی کشور را محدود می‌کند.
وی افزود: با وجود تمامی مشکلات و با مدیریت صحیح، تدبیر مسئولان و اولویت بندی طرح‌ها، امسال قصد داریم تا با همکاری و تلاش استانداران، فرمانداران، شوراهای اسلامی و شهرداران، بیش از ۷۰۰ پروژه ورزشی در مناطق مختلف کشور را به بهره برداری برسانیم.
وزیر ورزش عنوان کرد: سال ۹۷ ورزشکاران ایران اسلامی در بسیاری از مسابقات بین المللی همچون جام جهانی فوتبال، مسابقات آسیایی، مسابقات لیگ قهرمانان، مسابقات کاراته، ووشو، تکواندو، شطرنج و دو و میدانی، کارنامه قابل قبولی برای کشور رقم زندند و تلاش می‌شود تا امسال با حضور در مسابقات مختلف قهرمانی، بیشترین سهیمه را برای مسابقات المپیک ۲۰۲۰ توکیو کسب شود.
وی افزود: مهمترین برنامه ورزش کشور، حضور در رقابت‌های مختلف بین المللی است تا بیشترین سهمیه برای حضور آبرومند و مقتدرانه در مسابقات المپیک و پاراالمپیک ۲۰۲۰ توکیو کسب شود و یقیناً قهرمانان ایران اسلامی با غیرت و اقتدار، کارنانه خوبی را از خود به جا می‌گذارند.
سلطانی فر تصریح کرد: شهرستان پاکدشت از استعدادهای ورزشی بسیار خوبی بهره مند است و سرمایه گذاری برای استعدادیابی و پرورش مربیان و ورزشکاران در عرصه قهرمانی، آینده درخشان‌تری را برای ورزش پاکدشت و استان تهران رقم می‌زند.
وزیر ورزش و جوانان تأکیدکرد: سرمایه‌گذاری در توسعه اماکن ورزشی اولویت‌های ورزشی شهرستان پاکدشت است تا استعدادهای این منطقه شکوفا شود.
تهرام/۷۲۵۴/‌۶۰۰۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =