اجلاس اکو فرصتی مناسب برای معرفی زمینه های سرمایه گذاری استان است

اردبیل - ایرنا- استاندار اردبیل گفت: برگزاری اجلاس کشورهای عضو اکو فرصت مناسبی برای معرفی زمینه های سرمایه گذاری در استان بوده و باید از این ظرفیت به بهترین شیوه استفاده شود.

به گزارش ایرنا، اکبر بهنامجو روز پنجشنبه در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که با محوریت برنامه ریزی برای برگزاری اجلاس گردشگری و سلامت اکو در اردبیل برگزار شد، خواستار معرفی ظرفیت ها و بسته های سرمایه گذاری به میهمانان خارجی این اجلاس شد.

وی با تاکید بر برنامه ریزی برای میزبانی مناسب از میهمانان کشورهای عضو اکو در این اجلاس گفت: در جریان برگزاری این اجلاس لازم است قابلیت های گردشگری بویژه گردشگری سلامت معرفی شود.

استاندار اردبیل بیان کرد: حضور میهمانان خارجی از ۲۰ کشور جهان در این اجلاس و نمایشگاه فرصتی مهم برای استان بوده و باید مقدمات لازم برای حضور این میهمانان در سایر شهرستان های استان نیز فراهم شود.

بهنامجو گفت: تمامی دستگاه های خدماتی، امنیتی و حوزه های گردشگری لازم است هماهنگی های لازم را در راستای بهره مندی بیشتر از این ظرفیت و معرفی استان به عمل آورند.

همایش و نمایشگاه بین‌المللی گردشگری سلامت کشورهای عضو اکو از روز ۲۸ تا ۳۰ خرداد ماه با حضور ۲۲۰ میهمان خارجی و داخلی از ۲۰ کشور جهان در استان اردبیل برگزار می شود.

۶۰۱۶/‏۳۰۰۶

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =