۲۳ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۵۳
کد خبرنگار: 951
کد خبر: 83351885
۰ نفر
استاندار: صنایع سمنان به حمایت دستگاه قضا نیاز دارند

سمنان- ایرنا- استاندار سمنان: سرمایه گذاران و صاحبان واحدهای صنعتی سمنان به خاطر مشکلات مالی ناشی از فشارهای اقتصادی خارجی به حمایت مستمر دستگاه قضایی نیاز دارند.

علیرضا آشناگر روز پنجشنبه در آیین معارفه دادستان عمومی و انقلاب مرکز سمنان در سالن دادگستری کل استان افزود: بسیاری از واحدهای صنعتی سمنان به دلیل فشارهای اقتصادی با مشکلاتی مواجه هستند که دستگاه قضا با توجه به هدفگذاری رونق تولید به کمک این واحدها بشتابد.
وی خاطر نشان کرد: در بررسی و رسیدگی به پرونده های مالی واحدهای صنعتی از قاضیانی که شناخت کافی نسبت بخش تولید و اقتصاد کشور دارند، استفاده شود.
استاندار سمنان تصریح کرد: نشست های تخصصی واحدهای صنعتی و تولیدی استان با دستگاه قضایی افزایش یابد و با این راهبرد می توان رونق تولید در سمنان را محقق کرد.
وی اضافه کرد: در تملک واحدهای صنعتی بدهکار تلاش شود تا ماشین آلات خط تولید مصادره نشود، چرا که با این اقدام کارخانه ها تعطیل می شوند.
آشناگر ادامه داد: تمامی مسئولان نظام در ارتباط با خنثی سازی تحریم های استکبار جهانی مسئول هستند و با هم افزایی باید فشارهای خارجی را بی اثر کرد.
وی ادامه داد: آنقدر فشارهای اقتصادی استکبار جهانی به کشور قابل توجه است که باید مسئولان برای جلوگیری از تعطیلی این واحدها نگاه ویژه به بخش تولید داشته باشند.
استاندار سمنان گفت: توسعه سمنان با وجود مشکلات رو به افزایش است و با هم افزایی و تلاش بیشتر دستگاه قضا می توان روند رونق در بخش صنعت و تولید استان را تسهیل کرد.
در این آیین حجت الاسلام محمد جعفر منتظری دادستان کل کشور و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی حضور داشتند و شریف ابراهیمی به عنوان دادستان عمومی و انقلاب مرکز سمنان معرفی و از تلاش های حیدر آسیابی قدردانی شد.
۷۳۳۹/۶۱۰۳