وزنه برداران جوان در مسابقات قهرمانی جهان درخشش خوبی داشتند

رشت - ایرنا - مربی گیلانی تیم ملی وزنه برداری جوانان کشورمان گفت: وزنه برداران درخشش خوبی در مسابقات قهرمانی جهان داشتند.

مسعود محرابی روز جمعه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با وجود اینکه سطح کیفی مسابقات وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان بالا بود اما تیم ملی ایران با شایستگی برای چهارمین دوره متوالی عنوان قهرمانی جهان را کسب کرد.

وی ادامه داد: در جریان این مسابقات که در کشور فیجی و با حضور زبده ترین وزنه برداران جوانان جهان برگزار شد، تیم ملی وزنه برداری جوانان ایران با تصاحب دو مدال طلا، چهار مدال نقره و ۹ مدال برنز و کسب ۶۲۲ امتیاز تیمی موفق به کسب عنوان قهرمانی جهان شد.

وی بیان کرد: البته سطح کیفی و کمی این دوره از رقابت‌ها بسیار بالاتر از ادوار گذشته بود اما با توجه به اینکه تیم ملی وزنه برداری جوانان ایران با سه قهرمانی متوالی گام در این مسابقات گذاشته بود، وزنه برداران ما از لحاظ شرایط روحی روانی در سطح بالایی قرار داشتند و در نهایت توانستند برای چهارمین دوره متوالی مقام قهرمانی جهان را کسب کنند.

مربی تیم ملی وزنه برداری جوانان به برنامه آتی تیم ملی وزنه برداری جوانان نیز اشاره و خاطرنشان کرد: پس از اتمام مسابقات قهرمانی جهان، تیم را برای حضور قدرتمند در رقابت‌های قهرمانی آسیا آماده می‌کنیم و به همین دلیل اردوی تیم ملی وزنه برداری جوانان را تشکیل می‌دهیم.

محرابی اظهار کرد: با توجه به قهرمانی تیم ملی وزنه برداری جوانان کشور در مسابقات قهرمانی جهان، به طور حتم همگان انتظار بجایی دارند که این وزنه برداران در مسابقات قهرمانی آسیا نیز مقام نخست را کسب کنند که در این راستا، تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا وزنه برداران با آمادگی کامل در مسابقات قهرمانی آسیا حضور یافته و مقام قهرمانی را کسب کنند.

۷۲۸۵/‏۲۰۰۷/‏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =