جمعیت علمای مسلمان لبنان: با شکست معامله قرن فرصت پیروزی کامل می شود

بیروت- ایرنا- جمعیت علمای مسلمان لبنان با برگزاری مراسم بزرگداشت سی امین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در بیروت بر لزوم ناکام گذاشتن معامله قرن و تقویت همفکری در جهان اسلام تاکید کردند.

به گزارش خبرگزاری رسمی لبنان، "شیخ احمد الزین" رئیس هیات امنای جمعیت علمای مسلمان در این نشست تاکید کرد که هر روز با توهین های پی در پی آمریکا و دشمن صهیونیستی روبه رو هستیم و دیگر فریاد کافی نیست، بلکه باید تبادل نظر و رایزنی داشته و به یک رهبر متعهد باشیم که بعد از امام خمینی (ره) آیت الله خامنه ای هستند.

"احمد حسینی" کاردار سفارت جمهوری اسلامی ایران در بیروت نیز در این مراسم یادآورشد که مکتب فکری که امام خمینی (ره) بنیان گذاشت، پیروزی های بزرگی را به ثمر رساند و برای بسیاری دست نیافتنی بود و برخی آن را معجزه الهی دانستند؛ به عنوان مثال چه کسی باور می کرد لبنان که به آن به عنوان یک کشور ضعیف نگاه می شد، به دشمن سرسخت و قوی رژیم اسرائیل تبدیل شود.

وی تاکید کرد: بی تردید معامله قرن در برابر اراده ملت فلسطین و مقاومت که در لبنان پیروز شده است، موفق نخواهد بود و چینن طرح ها و توطئه های شومی هیچ ارزشی ندارند.

"ابراهیم امین السید" رئیس شواری سیاسی حزب الله همچنین در این مراسم افزود: ما مسئولیت بسیار بزرگی داریم که همان هدایت امت و نسل کنونی به مکان درست و به اسلام صحیح است و اگر بتوانیم معامله قرن را شکست دهیم و ناکام بگذاریم فرصت پیروزی کامل برایمان فراهم می شود اما اگر این روند غالب ود ما در برابر شکست کامل قرار می گیریم.

شبد**خاورم **۱۱۱۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =